Kaşlarım biraz kalın ve dağınık gibi, aldırsam çok belli olur mu?

Kaşlarım kalın ve dağınık birazda sizce aldırsam erkekler tarafından fark edilip kendi aralarında beni rezil ederler diye ok korkuyorum sizce napıyım aldrımalımıyım aldırmamalımıyım zaten çok incelttirmicem sadece toplattırcam ama sorunum erkekler ve bazı kızlar tarafından nasıl karşılanacağım rezil olurum diye çok korkuyorum :/

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Yaşın küçükse dalga konusu olabilir. Bence hiçbir yerine dokundurma sadece ortasını alman hoş olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yaşın küçük sanırım olur öyle takma kafana

0|0
    0|0
  • gözlerinin üstünde iki tane bıyık olduğundan bahsediyorsun yani ?

0|0
    0|0
    • yok canım o kadarda değil

• bende hafif toplattırmak istiyorum inşallah erkekler arasında alay konusu olmam

• alay eden etsin. sen mutlu olacaksan öyle yap... her hareketin bir muhalifi vardır.

• almazsan rezil olursun.erkekten farkın kalmaz. alın yazısını alnına yazmışlar derler

0|0
    0|0
    • yok o kadar kalın değil öyle olsa buraya yazmam zaten gider aldırırım ama okulun ortası herkes 3 ay tatilde falan aldırır bende okulun ortasında erkeklerin dikkatini çok çeker diye düşünüyorum

• inşallah erkekler arasında alay konusu olmam

• öff ne taktın be arkadaş şimdi alay edicem haaa

• bellı olurda neden rezil olasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kalın kaş moda... yakışıyorsa elleme. benim kaşlarımda kalın ve hafif dağınık duruyor aldırmıyorum herkes beğeniyor

0|0
    0|0
  • neden rezil olucaksın ?

0|0
    0|0
  • Kalın ve doğal kas bu senenin modasi canim niye aldirmak istiyosun ki

0|0
    0|0
  • sadece kaslarını toplattır kme ne .?

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ama erkek arkadaşlarımdan çok çekiniyorum tek sorunum bu bide okul var yani bellii olacağını düşünüyorum

Yükleniyor...