Arkadaşlar böyle bir arkadaşa verilecek en güzel cevap nedir sizce?teşekkür:)

Normal bir arkadaşımla konuşuyoduk..Bu bana işlerinin çok yoğun olduğunu söyledi, hakkaten yoğun..Ama geceleri de mi yoğunsun ki 15 dakka ayıramıyosun dedim! Yanlış anlaşılmasın her gece kastedmedim mesela 3 günde 1 akşam arıcam bişey dicem 15 dakkalık gibi..Neyse bunun bana verdiği cevap yine çok yoğunum anla oldu..

Ve bana hangi gün arıcağını bile demedi sormama rağmen..Ben buna numaramı da silebilirsin istersen ama böyle samimiyetsiz açıklamaların arkasına sığınma dedim.. Yine sessiz kaldı..

Ne diyim ben buna da kendisini görsün lafımda!

Güncellemeler:
Benim asıl kızdığım sahte olması, yorumlardan anladığım kadarı ile bazıları asıl mesajımı anlıyamadı :(

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu yoğunum olaylarını anlamıyorum ben sanki ülke yönetiyorlar anasını satayım

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sen önce o arkadaşınla ilgili ne hissettiğini ve ondan ne beklediğine iyice karar ver sonra sana karşı davranışlarını sorgula, bende normal sadece kendi gönlünün olacağı sadece kendi mutlu olacağı şeylerin olduğu bir arkadaşlık düşünmem kimseyle, arkadaşlık bile iki tarafıda mutlu etmeli :)

0|0
    0|0
    • olabilir ama bana açıkca söylemeli ? yavşaklık bana göre değil yalanın arkasında kıvranma gibi

• senden sohbettede olsa farklı şeyler bekliyor sen onları vermezsen kabul etmezsen seninle zaman harcamak istemez yenisine bakar ya da istedikerini alabileceği birine, hayat bu karşılıksız bişey yapmaz insanlar :))

• Ben ellerindekilerin değerini kaybedince bilenlerden değil,gereginden fazla değer verdiği için kaybedenlerdenim .

Diye mesaj cek ve birdaha konuşma bende bu sözü bir bayan için söylemeyi düşünüyorum kendini begenmişler için güzel bir söz

0|0
    0|0
    • süper :D teşekkürler cvbın için.

Benim asıl kızdığım sahte olması, yorumlardan anladığım kadarı ile kimse asıl mesajımı anlıyamadı :(

• haklısın ama ben de farklı açıdan baktım aynı pencereden bakarsak zamanı da güzel geçirmiş oluruz öyle değilmi..ve harcanmamış olur..

zaten o kişileri bırakınca çoğu zaman onların gözünde değersizken değerli oluyoruz.kaybedince anlıyolar :D

• evet haklısın.

o kişileri bıraktıktan sonra değerimiz anlaşılır ama iş işten gecmiştir ve geri dönüşü olmayacaktır ama bunu anlamakmı istemiyorlar yoksa işlerinemi gelmiyor bir türlü anlamış değilim

• erkekse seni beğenmiyor ve senin ondan hoşlanmandan korkuyordur. kim olursa olsun cevap verme daha iyi

0|0
    0|0
    • ya ben ondan hiç hoşlanmıyorum o da biliyo :D

• seni tarttı belki. arkadaş yurduna koyarsam bozulur belki. bende sevip sevmediği anlarım diye düşünmüştür. dediğim taktiği denesene. birşey olmaz. seni seviyorum falan de. nabzını yokla. mesajlar artarsa dediğimiz doğru. artmazsa sen haklı olursun. ilgin yoksa ona arkadaş olarak seviyorum demek istedim dersin.

• :) sonu iyiydi.

• Hiç umursama bence

0|0
    0|0
  • Bırak gitsin arkadaş mı yok. Ama sen galiba ondan hoşlanıyorsun :)

0|0
    0|0
  • gerçekten yoğundur ve kalan zamanında da kimseyle uğraşmak veya dinlemek istemiyordur? Kendine ayırıyordur o zamanı,zor zaman buluyorsa bir de

0|0
    0|0
    • wc ye zaman ayırdığı kadar ayırması yeterli..:D

isteyen zaman yaratır yani 12 günde 1 gün vakit ayıramamaktan bahsediyorum hem de söz verdi !? ondan kızdım kendi arıcağım diye ..

• seninle konuşmak istemiyordur?

• onu bırakta sen bu kadar yüzsüz olma. adam istemiyo seni işte.

0|0
    0|0
    • yüzsüklükle ne alakası var biz senle arkadaşız hem de çok iyi arkadaşız diyo bana ? buna ne diceksin

• elinin altında tutmak istiyo.

• Vaktini seninle konuşmak yerine başka seylere tercih wdiyor işte, cevap verme

0|0
    0|0
  • Bu kilişiye ne der sende aynı olacaktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...