Uzun bir soru olacak ama önemli bir meseleee

Şimdi kolay anlatmak için isim vererek anlatıyorum. Ali ile ayşe ssvgililer sonra ayrılıyolar ayşe mehmetle çıkmaya başlıyor o sırada ayşenin çok samiöi olmayan arkadaşı fatma da aliyle çıkıyor. Mehmet le fatma iyi arkadaş. Mehmet ayşeyle çıkarken onun sevişme videolarını çekiyor ayşenin bundan haberi yok sonra mehmet ve ayşe ayrılıyor. Fatmayla Ali ayrılıyor . Ayşeyle ali tekrar sevgili oluyor. Mehmet fatmaya ayşenin videolarını çektiğini söylüyor. Mehmetle fatmanın arası bozuluyor. Şimdi fatma ayşeye videoları söylesin mi ? Yoksa aliyle ayşeyi ayırmak için yapmış gibi mi görünür? Mehmetle ayşe tartışırsa mehmet bu videoları internete verebilir o tehlike var ? Fatmanın vicdanı söyle diyor sizce ne yapsın ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• fatma söylesin hemen. boynuzlu ali hemen ayrılsın. ayşe kaşarlığının cezasını çekmeli. mehmet salağıda nah bulur bir daha kız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yazık ya gerçekten utanın halinizden.

İnşallah o video internete düşer !

0|0
    1|0
    • Tenezzül edip tartışmıcam

• fatma sen misin bebegim ben ali .elimde yeni videolar var

0|0
    0|0
  • ben bu hıkayeyi biliyorum

kameramanın adı murtaza

NE ULAN BU YUH SİZE!

0|0
    0|0
  • yönetmen arkadaşlarım var ; sizi hemen görüştüreyim ; zira bu senaryo tam dizilik olmuş

0|0
    0|0
  • Doğru olanı söylesinler artık bu saatten sonra.

0|0
    0|0
  • aşkı memnuyu geçtiniz anasını satam

0|0
    0|0
  • hepsi beraber uşağa...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu ne ya ümmeti muhammedi karıştırmışsın bütün hikayeye bari mübareklerin isimlerini kullanmasaydın.neyse de söyle bence ve olay yerinden en az sıyrıklarla kurtulup kaçmaya bak.

1|1
    0|0
    • Ne biliyim aklıma ilk gelen isimler onlardı . Söylesem kıza güvenemiyorum ki gidip ya derse bana fatma anlattı böyle böyle diye o da yalanlarsa al başına belayı .

• basına bela olacaksa hiçç bulaşma kızların ağzı durmaz boşver uzak dur bu güne kadar birsey aramızda dediğimde anlatmayan kız görmedim.

• Haklısın teşekkür ederim cevap için

• Söylesin bence uzatmanın anlamı yok

0|0
    0|0
    • Ya bu ali değişik bir çocuk herkesi kendine aşık sanıyo şimdi demesin bu benim eski sevgilim bizi ayırmaya çalışıyor. Bi de mehmet tam bir pislik bu sefer fatmayla uğraşabilir söylediğini öğrenirse

• Teşekkürler cevap için

• Rica ederim bişey olursa yine mesaj atarsin ekleyip :)

• bu saatten sonra yapılacak tek şey söylemek ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...