Kızlar sevgiliniz ve abiniz kavga etse kimi tutarsınız

Benim kardeşim o sevgilisi olucak denyoyu tutuyor. Ya ben onların ilişkilerine karışmıyodum bir gün sevgilisi önümü kesti dedi sen nasıl benim sevgilime böle yaparsın yaptım da biraz kolunu sıktım kızarmış neyse deli gibi saldırdı üstüme karşılık verdim yüzümkızardı bozardı tani şimdi kızkardeşime ayrıl ondan diyorum ayrılmıyo konuşmam diyorum konuşma banane diyo nne yapmalıyım

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• tabiki kardeşimi tutarım bu ne saçmalık ne haddine benim kardeşimin canını yakacak bacının kulağını çek olmadı annene babana söyle malmı bu kız sevgili bulunur,kardes bulunmaz.

0|1
    0|0
    • annemlerin haberi var zaten ama kavgadan yok tabii

• ya zihin engelli kardeşin ya da şizofren ki abartmış bu kadar ne var be bir sıkmada abi yeri gelir döver yeri gelir sever benimde abilerim var kurban olurum onlara dövselerde bir bildikleri vardır haksız yere dövmezler.belkde sevgilisinin ilgisini cekmeye çalışıyor dram yaparak.

• dediğin gibi sorun o çok aşık sevgilisini herşeyin üstünde görüyo hiç ona ters davranmıyo falan ama evde görücen nasıl esiyorr

Kızlar Ne Diyor 5

• çocuktaki mantığa bakarmısın yaaa... sen kaç yıllık abisisin o senden daha cokmu koruyup sahip çıkacakmış kardeşine . kardeşinde sorun var bence . hep b o ku anlatıyor demekki.

0|0
    0|0
    • yok ben anlatmadımdedi kolundaki kızarıklı görmüş nasıl oldu demiş ısrar edince sölemiş ama ben demedim git abimi döv diye kaışma dedim diyo amatavırlarından belli hoşuna gitmiş hanfendinin

• sevgilisi kendisi için kavga etmiş ee kabarır nolmade. abisiyle etmesi anormal . sen haklısın boşver takma kafana

• takmamaklada olmuyo ki:9))9

• oturtturur konusturum cozebılırız oyle.. bıde kavga edenlerdekı zıhnıyete bak yarın yuz yuze bakacaksınz..

0|0
    0|0
    • ben mi oturup konışcam hayatta aynı ortamda bulunmam bile ne yüz yüze bakması

• ççok bilgesin her konuda döktürüyosunn

• bu da bızım gelın :D calıstıgım yerlerden soruyosun napıyım abımın kafa kır oldu dusunecem dıye

• abim olsaydı eğer tabiki abimi tutarım

sevgilim kim oluyoda abimle kavga ediyor

herkes yerini bilsin :DD

0|1
    0|0
  • Kimseyi kaçacak delik ararım öldüm bennn :))

0|0
    0|0
    • neden

• Kardeşinin bilmediği ama senin bildiğin bir yanlışı var ise o denyonun sen haklısn.Ama kardeşin de bilmediği için haklı.İspat et sorun her neyse seni huzursuz eden elbet hak yerini bulur.Kardeşin seni tutar.Ama sırf sen hoşlanmıyorsun diye düşünürsek elbette aşk kazanır kardeşiniz kısa bir süre kaybedebilirsin. :)

• dediğin giiyse takılsın bende çok yoluu gözllemiyorum ben diceğimi dedim gerisini o bilcek onun la ayrılmassan senle konuşmam

• kardesinle otur konus.. senin yaninda korundugunu güvende oldugunu bilsin ki

elalemin cocuklarindan medet ummasin

sende ne kizartiyosun kizin kolunu

0|0
    0|0
    • ya ben oturup konuştum dedim bak o sana iyi davranıyo ama sen ona bana çemkirdiğin gibi çemkirmiyosun falan dedim ama ne fayda ya ne var bunda dediklerimi yapmıyodu bende azcık sıktım hemen kızarmışş

• annen kiz kardesine akil verir.. sen söyle yinede ..böyle durum mu olurmus yaa

kim oluyo o gelip sana kiz kardesin hakkinda hesap soruyor? kirilir gururun tabiki

kiz kardesin cahil kücük yasta bisey sanmis ... annene anlat ki kiz kardesinle konussun

herkes yerini bilsin

• hiç karışmıcam bana ne yaa ben neden anneme söylüyorum ki beni ilgilendirmiyo sonuçta

Erkekler Ne Diyor 2

• senin yas kac sevglisnin kac

0|1
    0|0
    • yaşıtız sanırımmm da ne ilgisi var anlamadımm

• nasil bu cesareti alms bana yapcak sende yapmssndr anasini bellerdm cocugun , sana tavsiyem karisma sen karisirsan kardesin ulasmasi daha zor oldugu icin o cocuga iyice baglancak cikamcksnz isin icinden yani

• ya mesele güç gösterisi değilki kardşim sabahtan akşamakadar dövsem ya da o beni dövse farketmez ben sebebi sölüyorum ayrıl diyorumöz kardeşim olmaz diyordaha ne olsun

• Kiz kardesim yok ama boyle bir durumda sevgilisini hastanelik ederdim. Bir ay boyunca suyu kasikla icsin bakalim bir daha kardesime yaklasabiliyor mu...

0|0
    0|0
Yükleniyor...