Yüzünü görmek istemesem geleceğimden vazgeçmem gerekiyor ne yapacağım?

Bıktım vallaha bıktım ... :((((

Çok seviyorum abi. Beni kabul etmedi canı saolsun... ama hergün yüzünü görüpte ayakta durmak zor.. ya benim olacak yada ben telef olacam ne yapacağımı bilmiyorum . Yüzünü görmek istemesem geleceğimden vazgeçmem gerekiyor ne yapacam?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Sabırlı olacaksın sanki çok önemli bir şeyler yaşadınız da senı yuz ustu bıraktı..

hayal dunyasından çık insalar yıllarca bırlıkte oluyor ve bırı çekıp gıdıyor senın bu yaptıgın saçmalık..

O ınsalnar ne yapsın ya..

0|0
    0|0
    • zaten sabır ediyorum ama sabır taşım çatladı .. :(

• Yanı sabırdan öte başka bır şeyler yap.. Sevgilin değil ki o senın yaşadıgınız bır şey yok bıle ortada..

Kızlar Ne Diyor 4

• inan bana böylesi en güzeli. bak bize sevdik yan yana olduk ama tukettik birbirimizi.. inan bana zamanla mutsuz oldukca diyorsunki keske uzaktan sevseydim daha masum oluyor.. evet biliyorum daha zor daha kötü.. ama dedigin gbii geleceginden asla vazgecme.. BVe dua et karsına onu sana unutturacak sevgi aslında buymus diyecegin prensesini getirsin Allah. ama asla geleceginden olma..

0|0
    0|0
  • Zaman sadece biraz zaman

0|0
    0|0
  • elinden geldignce görmemeye calış zamnla her gördüğnde acı cekmeyede alısıyosn zaten

0|0
    0|0
  • Kadir İnanır'ın rolünü yap.

+Seviyorum de uleeeyn..

-Nayııır..

+Seviyorum de ulaaaayn.

-Seviyorum.. :(

+Nyalaan söylüyorsuuun nyalaaaan... *Sraak

Veya

"Ya benimsin ya toprağın" diyerek başına silah daya.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yapamazsın bunu bılıyorum aksam eve gıdınce unutum dersın yaga gırdıdıgınde aklına gelır sonra eyıce umutsuz olursuz ve unutmaya karar alırsın sabahta aynı sekılde devam eder takı o an o gelpte onu gorunce bır bakmıssın hersey sılbastan başa almıs bu bu sekılde surere gıdeer sen memleketı terk et en azından ben oyle yapıcam :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...