Sizce ayrılmakla doğru olanı mı yaptım?

Eski sevgilim benimle barışmak için çok yalvardı bundan sonra tek kız sen olcaksın yeter ki güven affet beni sana şifrem bile veririm falan neyse barıştık.Bi kızın fotoğrafına yorum yaptı yavşarım yazdı ben bunu görünce direk sildim onu faceden sonra onuda affettim ve inanırmısınız benim onu sildiğimi 4 gün sonra farketti. neymiş her dk benim profilimemi bakcakmış öyle diyo?

Sonra facebooka yine abuk subuk durumlar yazmaya başladı yok bazı kızlar çok çirkin olmasa yavşiycam ama şansınıza küsün kızlar,ben kız olsam beni elde etmek için uğraşırdım. Bunları şakasına yazıyomuş böyle şaka mı olur? Bende ayrıldım sizce doğru mu yaptım?

0|0
33|36

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• önce delikanlı olmayı öğrenmeli :) tabii ki iyi yapmışsın...

0|0
    0|0
  • ama şakasına yazıyorum diyo :(

Ah, pardon.

Copy/paste de bu kalmış.

0|0
    0|0
  • Hata yaptın. Bir daha onun gibisini bulamazsın.

0|0
    0|0
  • Bir kız bana böyle davransa bırak barışmayı 10 metre yakınıma yaklaşmamasını isterdim en başından. Çünkü meseleden önce bir olay daha varmış ki küsmüşsünüz anlaşılan.

0|0
    0|0
  • Hayatta insan hata yapabilir ama sen yapmamışsın takma kafana bence bazen ufak tefek yalanlar olabilir ilişkinin devamı için ama aldatmak çok ayrı bir dünya bence affı olmamalı bir kere aldatan hep aldatır. Ve bu aldatma konusunu sadece erkeklere yüklememeliyiz bu konuda sizinde hatalarınız olabilir.

0|0
    0|0
  • bundan sonra deyince gerisini okumadım :) bikere aldatan her zaman aldatır

0|1
    0|0
  • bence doğru olanı yapmışsın. ama tekrar barışır gibisin. nasılsa hep affetmişsin. kızlara hakaret ediyorlar bir özürde hemen barışıyorlar bu kadar balık hafızalı olmayın ya.

0|0
    0|0
  • geç bile kalmıssın

0|0
    0|0
  • Bence affetme , çünkü huylu huyundan vazgeçmez

0|0
    0|0
  • Zaten ayrilmasaydin sorunlusun derdik burada hepimiz

0|0
    0|0
  • Çok yanlış yapmışsın. 10-15 defa daha böyle şeyler yapmasını beklemeliydin.

1|0
    0|0
  • iyi yaptın

0|0
    0|0
  • Ayrılmak için geç bile kalmışsın.Doğru kararı vermişsin,için rahat olsun.

0|0
    0|0
    • ama onu gerçekten çok seviyorum ve şakasına yazdığını söylüyor.

• Şaka maka değil bunlar.İleri de şakalar hep kakalar olur.Şakasına takılıp zaman öldüreceği zamanı sana ayırsın.Vaktini-dikkatini onlara değil sana harcasın.Tecrübe sahibi olarak diyorum ki ayrıl ondan.Yok devam edeceğim dersen de bu yazdıklarımı hatırla.Ayrıldığında bana dönüş yapacaksın.Aşk seni kör etmiş.Yaşının verdiği durumla aşığım diyorsun.Fiziksel aşk bu-duygusal değil.

• anlaşılan senden bıkmıs baskalarına yavşama aşamasında

0|0
    0|0
  • Sen istetme olmuşsun bu durumda.

0|0
    0|0
  • doğru yapmışsın aferin

0|0
    0|0
    • ama şakasına yazıyorum diyo

• ama senin istemediğin bir şey sen rahatsız olsan bile yazıyorsa bu şaka değil bence arayış.

• doğrusunu yapmışsın dilerim adam gibi adam karakterli bir insan bulursun öyle insanlar karkatersizdir yarın bir gün pişman olursun dönersen gene sadece kullanmak amacları en mantıklsını yapmışsın

0|0
    0|0
  • en güzeli ni yapmıssın pişman falanda olma seviyorsan da hobi olarak sevmeye devam et bırak öylesinden kimseye hayır gelmez

0|0
    0|0

• öyle şaka mı olur kaç yasında pek zeka olgunlugu yok sanırsam kusura bakmayın kendini şaka konusu yaptırtma şimdi böyle yapıyorsa ohohoho ilerde neler neler sevgi hersey degildir tabiki karar sizin hayat sizindri bende eski sevgilimi cok seviyorum nelerını gormezden geldım ama sonunda kendımı tukettıgımle kaldım .

• siradaki yavsak icin kollari sivasan cok iyi edersin hani neysen cekersen gelirse olurya ondan birtane...

yapistir

0|0
    0|0
  • ne şakası bildiğin sapık işte adam

0|0
    0|0
  • it oğlu it miş :D

0|0
    0|0
  • Hala tereddutte kaliyorsan senin beyninde problem var.

0|0
    0|0
  • bitirmek iyi seçim olmuş

0|0
    0|0
  • Simdi sen buna uzulme sevin bence , adam yavsakligini combo 5x gostermis sil, ayril cikar hayatindan

0|0
    0|0
  • O elemandan sana hayır gelmez, yolla gitsin.

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın bacım resmen yavşağın önde gideniymiş..

0|0
    0|0
  • Ergen tripler fazla takma yol ver gitsin...

0|0
    0|0
  • Iyyyyyy ağır ergenler kaçın

0|0
    0|0
  • geç bile kalmışınnnnnn

0|0
    0|0
  • en iyiyisi evlat :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 33

• En doğrusunu yapmışsın... Uğraşılmaz... En iğrendiğim karakter tipi çünkü, kızların erkek delisi gibi davranması, erkeklerin de kadın delisi gibi davranması. Gözümde değerleri heybetleri iki paralık olur. Yalandan şaka olmaz, yalan hep yalandır, şaka insanı gülümseten, neşelendiren birşey olmalı, iğrendiren, korkutan ve güvensizlik veren birşey olmamalı. Sal gitsin ki belki ders olur da adam olmayı öğrenir.

0|1
    0|0

• Yukarda kaç tane kişi bu sorunu cevaplamış oysa... Git o zaman tekrardan geri dön de gör gününü, ama unutma, bu sefer herşey senin suçun olacak... Onu suçlama bundan sonra.

• Aferin kız ama o çocuktan bir cacık olmaz.

• bence en doğru olanı yapmışssın. tamam erkekler bazen çok sevse de hatalar yapabiliyorlar nefsine uyup, ama bazıları varki yedisinde neyse yetmişinde de o oluyorlar. seninki de öyle değişmez o kendini yorma hayat tarzı böyle onun üzülürsün iyiki de reddetmişsin. allah daha iysini çıkarsın karşına

0|0
    0|0

• Kesinlikle doğru olanı yapmışsın :) anlattığına bakarsak karakteri tam oturmamış. Ben anlamıyorum bu insanları FACEBOOK sadece sanal bir site insanlar bu siteyi o kadar abartmiş ki Facebook da aşk yaşıyorlar Onu beğenmiş bunu beğenmiş lütfen çok komik değil mi :)) Erkek arkdaşına gelirsek Seni sevdiğine inandığın bir erkek bul ve onun için üzül gerçekten değmez :)

0|0
    0|0
  • dogru yapmissin bunun tek drrdi sen olsan bunlari yapmazdi sana cok iyi bir karar vermissin bir daha donme ona o yavsayacak birini ariyor sendende baska beklentileri olabilir

0|0
    0|0
  • Hayatında daha iyi bir karar vermediğine eminim. Ergenliğini atlatamamış bir Çocukla uğraşmaya değmez.

0|0
    0|0
  • Bence kesinlikle doğru olanı yaptın..

0|1
    0|0
    • şakasına diyip çok yalvarıyo

• Öyle şaka mı olur Allah aşkına. Sevgilin kaç yaşında? Ya karaktersizin teki ya da karakteri daha oturmamış. Bu ne ya? Sevgilisi olan insan öyle bir şey mi yazar? Benim eski sevgilim benim face profilini 3 dk da bir yeniliyordu bakmak için. Saçmalık.

• bence çok iyi yapmıssın öyle ahlaksızlarla görüşmeyin kızlar ağır olun biraz yaa

0|1
    0|0
  • off fena sapık..uzak dur.. akıllı kzısın belli

0|1
    0|0

• aayy o yazıalrı ayzan biri :(( nasıl şaka yapar.. yapma lütfen..

• şakasını yerim onun öyle sen çok safsın kızım seni yiyor.

• Senin sevgilin kocaaaamaaannnn bir ERGEEN. Doğrusunu yaptin.

0|1
    0|0
  • Egon çok büyümüş ona da bir face aç deseydin :D:D

0|0
    0|0
  • Hay gevşek ya. Affetme bir daha

0|0
    0|0

• Direk bitirirdim mazeretini falan asla dinlemezdim. "Şakasına yapıyorum" da en aptalca bahanedir heralde. Çok üzülürsün kafana çok takarsın direk bitir bence gözü dışarıda bu çocuğun apaçık ortada

• tamam canım sağol :)

• Ne kadarlık bir ilişkiniz vardı tavırlarına bakılırsa doğru yapmıssın ama gönlün ne diyo

0|0
    0|0
  • Eski sevgilin kisiliksiz bence, dogru yapmissin. Sakin barisma

0|0
    0|0
  • Sakın affetme henüz ergenlik dönemini tamamlamamış.Hiç uğraşma seni daha çok üzer o.

0|0
    0|0
  • en iyisini yapmışsın. haddini bilsin biraz. bu kadar da gururunu kıramaz.

0|0
    0|0
  • Aynen oyle bunlari yazacagina senle daha cok ilgilenseymis. Hem nasil biri ki "guzrl olsaniz yavsardim" diyor. Cok itici bir goruntu bence. Iyi yapmissin :)

0|0
    0|0
  • evet güzel kardeşim doğru olanı yapmışsın bu yavşaktan sana hayır gelmez o kendi gibi kızlarla mutlu olur ancak

0|0
    0|0

• güzelim EVET ayrılırdım ya katil olcam ya da ayrılcam ben öyle uğraşamam erkekmi kalmadı

• tamam canım sağol :)

• Ne kötü ya ben buna şaka demem, şaka kendisi :/

0|0
    0|0
  • Geç bile kalmışsın. Hiç barışmamalıydın.

1|0
    0|0
    • şakasına yazıyorum diyor

• Ya şakasına diyo ayrıca çok yalvarıyo ama gene aynı kendini affettirene kadar köpek oluyo peşimde sonra yine aynı şeyler ayrıca onu sildiğimi 4 gün boyunca farketmedi ya böyle bişey olabilir mi?

• Çok saçma. Daha önceden affettiğin için yalvarınca yeniden affedeceğini düşünüyor. Sakın affetme.

• Ayrılmakla iyi yaptın. Hatta ilkinde hiç affetmeyecektin

0|0
    0|0
  • Yapılabilecek en mantıklı şeyi yapmışsın bence ..

0|0
    0|0
  • Birakmakla cok iyi yapmissin. Eminim seni hak edicek birisni bulacaksin bu hayatta..

0|0
    0|0
  • Ergen o çocuk ergen iyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • Tabiki doğru yaptın,çocuk resmen ne biliyim yani belli ediyor kendini.

0|0
    0|0
  • direk ayrıl.net ya da aslaaffetme.com ;)

0|0
    0|0
  • bu erkekten adam çıkmaz boşver ayrıl

0|0
    0|0

• şaka maka demekki aklında var ateş olmayan yerden duman çıkmaz başka turlu şaka yapsın nıye boyle bır şaka yapıyor şüpheli.

• Aklın takılmasın her şey kabak gibi ortataymış yani çocuğun ne mal olduğu, hala o kadar gerizekalılık yaptığı halde sen ona olan sevginden onu affetmişsin ama sana yine nankörlük yapmış. Aynı şeyi bir sene önce daha berbatını ben yaşadım, görsen buna baktın derdin, onların vurdumduymazlıkları bizi daha çok onlara bağlıyor, itme çekme taktiği gibi bir şey onların ki. Neler neler yaptım onun için, o defalarca aldattı, benden önceki sevgilisini aradı, doğum günümde yanımda yoktu, sürekli beni ezip aşağılıyordy kendi egosunu tatmin etmek için, en sonunda baktım değmez yine benden ayrıldı bide dengesizdi sürekli ayrılıyordu sebeb yokken, benim için başka kızlardan vazgeçmiyor faceten silmiyordu daha çok şey yaşadım, en sonunda yine nednsiz terk edilidm çok dua ettim Allah karşıma öyle birisini çıkardı ki başımdan eksik etmesin onu ve o terk eden eski sevgilim şimdi bana ulaşmaya çalışıyor çok pişman beni kaybettiği için, geri dön diyor ama Allah korusun istemiyorum umrumda değil.Yani diycem o ki boşver bu anlattıklarımı yaşayanlar kesin vardır, belli sevgisi büyük insansın, ama öyle bir insanla hayat sürmez, sende onu boşver ki gözünde değerin büyük olsun. Allahta karşına en hayırlısını çıakrsın

0|0
    0|0
  • bence ayrılmakla doğru olanı yaptın sana insan mı yok bırak şöyle piçleri erkekler ölsün yeter artık çektiğimiz benimde bir sevgilim oldu o da beni bıraktı dönmüyo da allahın cezası ama beni seviyo biliyorum dönücek biliyorum ama o zaman ben olmıcam bende başkasıyla olucam haklıyım dimi çok sağol !

0|0
    0|0
    • tek kişilik tiyatro çevirmişsin :-) adam olmayanla birlikte olmamak lazım.

• bence takmamazlıktan geel. güzel arkadaşım umursamamazlık her erkeğin canını acıtır zor ama dene yararını göreceksin. ben gördüm köpektim onun için ama bir hata yaptı nasıl umursamamazlıktan geldim o köpeğim oldu :)

1|0
    0|0
  • hala doğrumu yaptım diosn ya seni dövesim geldi brazcık akıllan tamammı.seni kandrmasna nasıl izin veriosn

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor...