Bugün oynanacak Galatasaray-Beşiktaş maçı nasıl sonuçlanır?

Namıdiğer derbi nasıl sonuçlanır sizce?

Öncelikle biz şu an üstün bir konumdayız kesinlikle Bilic'in bile rahat olduğunu düşünmüyorum özellikle Umut konusunda tereddütleri var.Aksine ligin başından beri sahamızda hiç yenilgi almadık ve bu bize büyük bir güven veriyor ben en az 2-3 gol atıp maçı alacağımıza inanıyorum.Arena'dan çıkmak kolay değildir başta Bursa ve Eskişehir maçlarından sonra rakiplerimizin korkması gerektiği kanısındayım fakat onlar da kendine inanıyor.Tabi Bursa karşısında oynadıkları oyunla karşımıza çıkıp yeneceklerini de düşünmesinler o maçta o kadar da iyi değillerdi biz de onların karşısına Antalya'ya karşı sergilediğimiz oyunla çıkmayacağız zaten.Maç saat 19:00'da Cüneyt Çakır yönetiminde oynanacak.Bir şey de var ki Beşiktaş Çakır'ın hakemlik yaptığı 9 maçta sadece 1 galibiyet aldı.Bunu avantaj olarak asla görmem sonuçta hakem'in ne lehimize ne de aleyhimize bir hata yapmasını isterim.Umarım barış çerçevesinde ve doğru kararlarla birlikte çok güzel bir maç seyrederiz ama kesinlikle kazanmamız gereken bir maç olduğunu düşünüyorum ve kazanacağız da.

Siz ne düşünüyorsunuz?

• Galatasaray alır
    56% (5)42% (10)45% (15)Oy Ver
  • Beşiktaş alır
    44% (4)58% (14)55% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray ilk 45 dakikada kurduğu baskıyla Beşiktaş´ın işini daha ilk yarıdan bitireceğini düşünüyorum eğer çok erken bir gol bulabilirsek bu maçta farka gideriz ben Sneijder ve Melo´nun bu maçta öne çıkacağını düşünüyorum ve artık Drogba´danda biraz iyi performans bekliyorum

1|0
    0|0
    • haklısın fakat Galatasaray o ilk 45 dk da gol yerse toparlayamaz kolay kolay ;)

Erkekler Ne Diyor 12

• Bugün evimizde hiç yenilmemişliğin verdiği moralle yeneriz diye düşünüyorum.Zaten kadro yapısı ve oyun yapısı olarak biz beşiktaşa göre daha üstün bir durumdayız.Beşiktaş kazandığı bursa maçına güvenerek gelirlerse farklı bir hezimet alır dönerler.Dilerim ki eskişehir ve Bursa maçındaki gibi oynar ve yeneriz.Karşı tarafta bizi tedirgin etmesi gereken tek oyuncu Almeida ve bunu durdurduklarında kesinlikle maçı alacağımız düşünüyorum.Tabi almeida tutma görevide Semih'e düşecek ve oda en iyi şekilde değerlendircektir bunu.

Cüneyt Çakır konusuna gelirsek beşiktaş kadar bizimde canımızı kırmızı kartlarla yaktı.Her derbide bir kırmızı kart veriyor aleyimize.

1|0
    0|0
  • gs bence çok formsuz drogba burak selçuk sneijder normal standartlarına göre çok kötüler ama yinede kendi evlerinde oynuyorlar o yüzden şans kimden yanaysa o kazanacak.umarım karakartalım olur

1|0
    0|0
  • Almeida atar 3 puan gelir

0|2
    0|3
  • koyar geçeriz fazla lafa gerek yok

1|0
    0|1
  • beklentim beşiktaşın galatasarayı yenmesi

1|0
    0|0
  • Aaa bügün gs-bjk maçımı varr

0|0
    1|2
  • Hak eden kazansın.

Hakem skora etki etmesinde sonuç ne olursa olsun .

0|0
    0|0
  • beni ilgilendirmez.iki takımada başarılar dilerim.

1|0
    0|0
  • biz oynadık 5-0 yendim

gs-5 bjk-0

1|0
    0|0
  • inşallah kazanacak beşiktaşım

0|1
    0|0
  • Beşiktaş lıyım..

*İyi oynayanın kazanacağına şüphe yok.

0|1
    0|1
  • beşiktaş alır

.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aynen kesinlikle bende öyle düşünüyorum. bu maçı kazanmka için herşeyimizi ortaya koyacağız.ama korktuğum şey şu ki bu maçta yorulup chelsea maçında bişey yapamamak . sonuçta 3 kulvarda yarışıyoruz

1|2
    0|0
  • galatasarayım bu maçı yar etmez beşiktaşa

1|2
    0|1
  • Favori Gs ama Beşiktaş da sürpriz

1|0
    0|0
  • Beşiktaşım 2-1 alacak .Hissediyorumm 5 te 5 yapacağız ;)

0|0
    1|1
Yükleniyor...