Sevgilinizden ayrıldığınızda "sizin şarkınız" olan şarkıyı dinler misiniz?

Sevgilinizden ayrıldığınızda "sizin şarkınız" olan şarkıyı dinler misiniz? Ya da arada sırada duygusal, slow, aşk acılı şarkılar açıp moralinizi bozar mısınız?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kastın bilerek ve isteyerek efkar yapmaksa, özellikle rakı masalarımın vazgeçilmezidir :) Ama artık olmayacak birşey için durduk yere külleri alevlendirip üzülmem.Hayatımı bir şekilde yaşayacağım ömrümüz yettiği kadar, bu ya üzülerek olacak ya da umursamadan olacaksa, boşver maziyi derim ben.Gelecekte çocuklarıma erken yaşlanarak haksızlık yapmayayım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hiççç öyle şarkılarla işim olmaz her türden şarkıyı dinlerim ama

öyle bizim şarkımız denilen şarkı olmadı kuzumm

0|0
    0|0
  • ayrılık gunu dinledim bir daha yok :))

0|0
    0|0
  • ben ilk ayrıldıgım zamanlarda dinlemekten korkardım hatırlatacaktı çünkü ama bir süre sonra o korkumun üzerine gittim art arda açtım dinledim o an canı yanıyor ama insanın bir süre sonra bu korkusu kalmıyor atlatılıyor bence korkma dinle gitsin :)

0|0
    0|0
    • yok ben özellikle kaçıyorum duygusal şarkılar dinlemekten çünkü gereksiz yani ben o kadar onun yokluğuna alışmışım bir de tutup öyle şarkı dinleyip niye hatırlatayım kendime

• kaçmana gerek yok niye kaçacaksınki öyle yaparsan çok sevdiğin bir ortama gidersin arkadaslarınla oturursun tuttu biri açtı şarkıyı ondan sonraki durum çok kötü bence kaçma arada bir aç dinle bir süre sonra bağısıklık kazanırsın ben alıştım hani üzerine git kaçma :)

• korkumdan değil boşuna hatırlamak istemiyorum yani ben bizim şarkımızı dinlesemde umurumda olmuyo zaten de gereksiz yere duygusal şarkıda dinlemiyorum acaba siz napıyosunuz diye sordum yardım amaçlı değildi yani soru :)

• sevgiliden ayrılınca eski oluyor ya. ona istinaden eski şarkılar yenilerinden daha iyi tat veriyor ya. bir de eski eskide kaldığında daha ulaşılamaz oluyor ya. işte şarkısı da o kadar tutuklu yapıyor insanı...

0|0
    0|0
  • hıcte bozamamm ama deger verdıgım kısıyse uzulurum tabıkııııı emre aydın sarkıları bu konuda cok etkılıııııı

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Seviyorsam hala dinlerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kendime bunu yapmam. asla dinlemem ondan uzak durmak için her yolu denerim. şuan öyleyim mesela profillerini takip etmiyorum şarkımızı dinlemiyorum aklıma gelince başka şeyler düünmeye gayret ediyorum vs vs. ve daha rahat hissediyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • o degilde onu hatirlatan sarkilark dinlemek istemiyorum kotu oluyorum

0|0
    0|0
  • bızım sarkımız mı vardı :)

0|0
    0|0
  • dinlemem asla. unutmak için onunla ilgli ne hatıram varsa uzak durmaya çalışıyırm .

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • arada öyle salaklıklar yapıp açıp dinlerim. ilk başlarda hıçkıra hıçkıra ağlardım sonraları sıradan gelmeye başladı ama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...