Fatih Terim'e karşı Manciniyi savunanların aklına şaşarım.

Fatih Terim olsaydı eğer Chelsea'yı elememiz mucize der miydi soruyorum?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle Mancini'nin bende bu tavırlarını beğenmiyorum fakat Mancini böyle söyledi diye Terim'i yere göğe sığdıramam da diyemem bunu yaparsam bu bildiğin Burdisso'yu beğenmeyip Dany'i geri isteyen kesim'den biri olmak gibi olur Terim'in tarihimizde çok büyük yeri var başta UEFA Kupası'nı kazandığımız dönemde ama bu onun TFF köpekleriyle 7 yıllık sözleşme yapmasını gerektirmezdi Mancini böyle söylemesine karşın bence içeride bir yerlerde oda inanıyor takımına sadece belli etmek istemiyor diye düşünüyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Fatih terim daha iyi hoca

0|2
    0|0
  • fatih terimde benzer açıklamalar yapıyor geçen sene real madridle eşlesince demişti bende diğer takımların yerinde olsam galatasarayı isterdim dedi

0|0
    0|1
  • mancini, Fatih Terim'in tırnağı olamaz. kendi bile güvenmiyorsa chelsea'yı eleyeceğimize takım ne yapsın. Fatih Terim'in motive etmesi bile yetiyordu..

0|0
    0|0
  • Juventus maçı için de öyle dedi. Hiç beklemiyormuş, şaşırmış falan. Tamam biz de biliyorduk zor olacağını ama imkansız diye birşey yok.

Aynı şekilde Chelsea de zor ama imkansız değil.

0|1
    0|0
  • Fatih Terim iyidiir

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İtalyanlar her zaman maç öncesinde rakibi överler ama maçı kazanırlar.Malesef Türkiyede profesyonellik ve gerçekçilik diye birşey kalmamış Mancini bu sene Şampiyonlar ligini alırızmı deseydi?Şu bir gerçek Chelsea kadro kalitesiyle bizden çok daha üstün bir takım örneğini vermek gerekirse Şu an Galatasaray´ın Chelsea karşısındaki en önemli kozlarından Drogba kariyerinin en verimli dönemlerini Chelseada geçirdi ama bizde şu an eski performansını sergiliyemiyor çünkü yaşı ilerledi ayrıca Fatih Terim iyi bir hoca ama ben Terim kalsaydı Juventusu yenebileceğimizi düşünmüyordum.

0|0
    0|0
  • fatih hoca cesaretli adam

0|1
    0|0
  • Galatasaray'da iken Fatih Terime küfreden bir dünya zebil şimdi kadir kıymet dersi veriyor. Teyyy Allahım.

Mancini ve Terim ikisi de üst düzey direktör. Ve tamamen farklılar. Biri için diğerine b*k atmak saçma olur.

0|0
    0|0
    • ağzını topla be çocuk. Ben senin için mi diyorum bunu. Kamil üstüne alınıyor birde hakaret ediyor. Ge bakam koy nası olcak. Amk zamanında evlensem senin kadar çocuğum olurdu, belki de babanım. mk koduğumlu moduğumlu konuşmak ney la.

• Savunmakla alakası yok bende isterdim İmparator kalsın şuan bence liderdik olsaydı. Ama şuan Mancini varsada destek oluruz onun suçu ne? Ki oda iyi adam

0|0
    0|0
  • renktaş gercekci olmakta fayda var bugün bizim kadrolarla avrupada ki üst düzey takımlarla aramızda dağlar kadar fark var fatih terim klasik türk her maca kazanmak için cıkmak lazım ama işin gerceklerini unutursak iki real macında bir düzine gol yeriz

0|0
    0|0
  • kardeş inanma böyle haberlere basın yine galatasarayı karıştırmaya çalışıyor. mancini favori chelsea dedi. sence de favori chelsea değilmi? fatih terim de olsaydı favori chelsea derdi. Ha bu soruda terimle manciyi kıyaslıyorsan benim oyum her zaman imparatoradır.

0|0
    0|0
  • Ftaih hoca :) Şimdiii eee ımmm şeyy Chelsea'dan sonraki rakibimizi düşünüyoruz ımm :) derdi

0|1
    0|0
  • fatih terim imparatordur

0|1
    0|0
  • bende senin galatasarayı 4 sene şampiyon yapan uefa kupasını aldıran yine 2 sene üstüste şampiyon yapan şampiyonlar liginde çeyrek final oynatan fatih terimi beğenmeyen aklına şaşarım ( fenerbahçeliyim biraz vefa)

0|0
    0|2
    • ya ben burada fatih terimi övüyorum zaten sen neyin kafasını yaşıyosun :D Daha okumayı bilmiyosun

Yükleniyor...