Ne anladınız arkadaşlar ?

arkadaşlar benım eskı sevgılım sınıftan bı cocuktan benı ekleyıp benı kahveye davet etmıstı yanı dırekt yazmıstı bana onun adına ama ben cevap vermemiştim.benım sadakatimi denemiş aklınca. 1 hafta öncede benımkı o arkadasında kalmış ve o arkadası o gece beni övmüş iyi bri felan diye benımkının de düşüncesi varmıs ama cesaret edip mesaj atamıyormuş o gece de mesaj atmış uyudun mu diye ama ne şanstır ki benim telefonum bozuktu o ara mesajı görmedim. ve sonra benımkının arkadasına benım arkadasım mesajı görmediğimi söylemiş ama o yok ona söylemiycem mesajı görmediğini barışmasınlar demiş. bu cocuk basta bizi barıstırmaya çalısıp neden sonra barısmamızı istemiyor ki? ne anladınız arkadaslar Allah aşkına bişey söyleyin. bunlar ne yapmaya çalısıyor ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel kız asıl sen ne yapmaya çalışıyorsun o bunu dedi bu onu dedi öbürü atlamış bu zıplamış yahu senin arkadaşın hızlı tren aktarmalı değil de direk hat kullanarak eski sevgiline söyleseymiş arkadaşı barışmanızı istemiyormuş ne biliyim neden...

Birden çok ihtimal var 1 kıskanıyordur 2 senden hoşlanıyordur 3 çocukla kavga etmiştir bana ne diyordur 4 şaka yapmıştır 5 belki eski sevgilin sana kötü bir niyetle yaklaşacağını söylemiştir de çocuk sana bir şey olmaması için seni koruyordur 6 eski erkek arkadaşının sana layık olmadığını düşünüyordur vs vs uzaar gider... Yahu arkadaşı bu iyi kız bak dedi diye insan eski sevgilisine geri döner mi o seni önceden ne biliyodi ki... Madem seni hadi birazda arkadaşından cesaret alarak mesajla yokladı mesaj ne "uyudun mu" ulan farz et ki uyudun görmedin ne olacak bir mesajlık ilişkilerin üzerinde bile durmayın güzelim...

1|0
    0|0
    • 5 ve 6 en güçlü sebepler galiba. yani benimkinin aklında önceden ben var mıymışım da arkadaşının gazıyla mesaj atması diye bişey yok ?

• Her ihtimali göz önüne al s.ktir olsun gitsin...

• aynen..

Erkekler Ne Diyor 2

• seni kendine saklamış

1|0
    0|0
    • o çocuk benım en yakın arkadasımla konusuyor. sevgili olma durumundalar.

• peki teşekkürler

• başta bir b*k anlamamakla beraber, çocuk yolunu yapmaya çalışmış diyorum.(erkek, arkadaş olan)

1|0
    0|0
    • o benım yakın arkadasımla konusuyor,sevgili olma durumundalar.

Kızlar Ne Diyor 1

• Biz kızlar olarak ne safız ya^^

Belki arkadaşı seninkinin aslında iyi niyetli biri olmadığını kavramış olabilir. Yani alttan alttan sana yardım ediyor.

1|0
    0|0
    • tamam evet yardım ediyor olabılır de 1 hafta önce aramızı düzeltmeye çalısıp sonra neden vazgeçiyor ki ?

• Kız direkt sen konuş. Şu laf getirenler var ya çok tehlikeli.

• yok arkadasıma sonuna kadar güveniyorum da konuscam evet

Yükleniyor...