Eski sevgilim ne yapmamı istiyor, ne istiyor benden

2 ayçık süren 'ilişkinin' ardından sonra tartışmalar yüzünden bidaha konusmadınız (7 ay olmuş)eski sevgilin bir kaç ay hiç bir tın vermiyordu (çalıştığı icin belki ve arkadaşlarla gezdiği için sana hiç mesaj atmadı ...sonra işten mesafe alıyor arkadaşlarını ayda bir görüyor ve o zamanlarda sanki senden ilgi almak istiyor, sanki özlemiş gibi davraniyor, önce kıskandırmalar sonra birini özlemiş diye fb kapak fotosu yapar..( 'özledigi' biri kesin sensin bunu biliyorsun) ilişki zamanında daha hiç buluşmamıştınız (sevgiliniz buluşmak istiyor ama sonra bişey bulup yırtmaya çalışıyor ve buluşamıyordunuz) okulda görmüştu seni ve hoşanmıştı ...başta yazdığım davranışa ne derdiniz, ne düşünürdünüz, hala hoşlanıyormu, seviyormu, ne bekliyor öyle bir kişi, personage sen olarak yazdım belki daha iyi anlaşılır..

1|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Buradan bakınca çevresinde kimse kalmadığı için sende değer görmek istiyor gibi görünüyor.

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum az önce sınıfarkadaşı ( bir kiz) fotolar paylaştı 3 kızla ,oda var yanlarında...hani sanmıyorum kimse kalmadığı için bunu yapıyor diye, ama ilgi/değer istediği beli...7 ay sonra nasıl bukadar dayanabildi hayret..

• Şimdi bizim söylediklerimiz tahminden öteye geçemiyor tabi.Belki bakmıştır herkes vefasız ona değer verene dönmeye karar vermiştir.

Erkekler Ne Diyor 2

• Anlaşılan ikinizde yeni birini bulamamışsınız yine kaldınız birbirinize barışırsınız yakında.

0|0
    0|0
    • Aslında bulamak değil bende...başkası karşıma çikip istememek, yapamamaktı yani, kendimi kötü hissediyordum..tamda kendime geldiğim an, başkalarıyla tanışmalıyım çünkü o seni umursamiyor, oyalamak istiyor derken işte bunlar çıktı

• senden bir pas bekliyor kendince gurur işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Senden bir adım bekliyordur büyük ihtimal.

0|0
    0|0
    • Sen kocaman zamandan sonra yaparmıydın, fikir lazım bana

• Yapmazdım. Ne istediği belli olmayan bir adamla zaman harcamazdım.

• Doğrudur :) tsklr

Yükleniyor...