Sevgilime şaka yapmak istiyorum :) yardımcı olur musunuz?

Onu korkutacak bir şaka yapmak istiyorum :) Farklı fikirler arıyorum :)

Şimdiden teşekkürler

Güncellemeler:
annem bize şaka gibi bir gün yaşattı zaten .

gerek kalmadı .

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• En güzel şaka iki tarafıda eğlendirmelidir. Korku veya sağlık üzerine şakalar istenmeyen ve hoş olmayan durumlara gebedir. Tabi doğal olarak tercih sizin.

2|1
    0|0
    • Peki kafanda bir şey yok mu ?

• Kişiliğini siz biliyorsunuz. Kişisel özelliklerine göre, zaaflarına göre vay be şakası bile güzeldi dedirttirecek türden tercih yapılabilir.

• Aşkım sana kötü bir haberim var. Karşı mahalleden ya da ilçeden biri beni görüp çok beğenmiş 1 hafta 10 güne kadar bana görücü gelmek istiyorlarmış lütfen birşeyler yap sevgilim. De ve aklından neler geçtiğini okumaya çalış.

1|0
    0|0
  • Onu ilaçla uyutup gece mezarlığa bırak uyandığında vereceği tepkiyi görebileceğin kameralar yerleştir mezarlığa izledikçe gülersiniz.

2|3
    0|0
  • Sizi başka bir erkekle yatakta yakalamasını sağlayıp: "Şaka yaptıııık..." diye bağırın...

...bu da bir alternatif...

1|0
    0|0
  • tamam anladık iyiki bir sevgiliniz var yahu.

0|0
    1|0
  • şaka kaka olur benden söylemesi

1|0
    0|0
  • Bence komik olmayacaksa çok hoşuna gitmeyebilir.Adamın duyguları ile oynama :)

1|0
    0|0
  • ona deki doktora gittim bulasici ve olumcul viruse yakalanmisim hatta optum insanlara bile geciyormus su an icin careside yokmus

1|0
    0|0
  • ya suratına patlat bitane...tabı sert olsun .. sonra şakaydı de sevgilim...bakalım neler olucakk : )))))

0|0
    1|0
  • ona başka birine aşık olduğunu ama hala değer verdiğini söyle sonra tepkisini ölç yerse ne ala gittiği yerse kadar zorla yememe ihtimali de yok bunu gerçi illaki bir reaksiyon verir her erkek sorun bunu toparlarmısın toparlayamazmısın orası sana kalmış

1|0
    0|0
  • Aklıma bir fikir gelmese de şunu söylemek isterim ki bu onu senden uzaklaştırmayacak bir şaka olsun.

1|0
    0|0
  • eşcinselim de

0|0
    1|0
  • ayrilmak istedigini soyle

1|0
    0|0
  • Nedir bu sevgili korkutma merakı :) nerden esti kuzum :D

1|0
    0|0
  • Bakireyim de aplsdkapşdmasda.

0|1
    2|0

• Hamile olduğunu söyle

0|0
    1|0
  • Oyunculuğun iyi ise yanında ölebilirsin ölmek içinde bir neden bulabilirsin yemek yerken falan

1|0
    0|0
    • :D onu öldürmeyelim sonra ? :D gülerim ben ya .

• Farklı fikirler arıyorum diyosun ama korkutmaya cesaretin yok berkay arkadaşımız fikri bence on numara unutulmayacak bir hatıra olur

• :D o kadarına kıyamam açıkcası hem havalar soğuk :D uçuk kaçık şeyler de değil :) fikirlere saygı duyuyorum :)

• böö yap yeter :D

0|1
    0|0
  • jameikalı sevgilim var de :D

0|0
    0|0
  • hamileyim de

0|0
    0|0
  • senin bile sevgilin varmış vayy aq.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yapma bence. Bana şaka yapılsa ayrılığa kadar gider, nefret ederim şakadan.

0|0
    1|0
  • Sevgiline evde n kaçtığını soyle babam attı sokakt kaldım gıtcekkk yerımmmm yok de aklı çıksın

0|0
    0|0
  • Annem olayi ogrrndi seni istemeiyo abilerim gelecek falan de

0|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
Yükleniyor...