Offf dalga geçmeyin bak!!! Pantolonlarımın affedersiniz ağı yırtılıyor :( BACAK ARASI SPOR ÖNERİN :(

Her ay pantolon almaktan, pişik olmaktan bıktım. Bir pantolon giyiniyorum bir gün içinde ağı pamuklanıyor. Bütün öğrenci harçlığım pantolonlara gidiyor çerez gibi çıldırcammm! Kilom var ama kilolu diğer arkadaşlarıma olmuyorrrr. Ben çok terliyorum ondan galiba bir de ben 20 kilo daha azkende bacaklarım değiyordu birbirine gene oluyordu:((((((((( Bacak aralarım birbirine çok sürtüyor araları birbirine değmese olmaz bence, terlemez, sürtünmez. Bana bacak arası sıkılaştırmakla ilgili spor önerin nolurrrrrr

1|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yuruyusle basla, kademe kademe arttir kosuya gec. 2 hafta sonrasi icin onereyim ama nasil anlatayim :| tonla hareket var yapabilecegin :) vucudun alisinca sor en iyisi. Genelde usengeclikten yazinca kimse takmiyo :) bunu dene >>uzmantv.com/bacagin-ic-ve-dis-kisimlarini-calistirmak-icin-neler-yapilabilir yanma oluyosa calisiyodur :) ama oncesinde mutlaka yuruyusle falan alistir vucudunu bir anda yuklenme ve nefeslere dikkat et :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• Rica ederim. Sporu ihmal etme. Sosyal yasatina bile etki eder bu, gulunecek birsey yok yani :)

Erkekler Ne Diyor 15

• bisiklet çevir

0|0
    0|0
  • Kilodan oluyor, kilo kaynaklı ve aşınma yüzünden yırtılması gayet normal. Hamur işinden, şekerden uzak dur. Öğünlerinde ekmeği azalt ve düzenli beslen. Günlük olarak koşu veya yürüyüş yap. Kardiyosuz kurtulamazsın bu sorundan.

0|0
    0|0
  • koş ya da yürüyüş yap günde 5 km yakın. ben her gün neredeyse 8 km yol yürüyordum acaip iyi geliyor tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • 1-) bağdaş kurmuş bir şekilde otur yere

2-) ayaklarını birleşik bir şekilde tut (ellerini kullan)

3-) bozmadan kendine yaklaştırabildiğin kadar yaklaştır bacaklarını

4-) son olarak buraya dkkat :

dizlerini aynı anda ikisinide yukarı aşağı sallayacaksın

ayaklarını birleşik ve mumkun mertebe bedenine en yakın şekilde sabit tut maya DIKKAT ET

yoksa olmaz,

bu hareketle basenlerdeki ,uyluktaki kaslar çalışır ,

hergun 15 dakka dewam et bir hafta

sonra komando dansına geçersin

0|0
    0|0
    • ben bunu pek anlayamadım görsel olarak hangi spor adı altında bulabilirim bunu?

• Öyle bir spor varmış:D Dur bakalım neler öğrencez daha.

0|1
    0|0
  • Oturarak kilo veremezsin eğer keyif alarak zayıflamak istiyorum dersen varsa çevrende kapalı yüzme havuzları düzenli olarak yüzmeyi dene sonunda pişman olmazsın

0|0
    0|0
  • fitnessssssssssssssss

0|0
    0|0
  • bol bol yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • koşmayı bisiklet binmeyi hatta imkanın varsa ufaktan futbol oynamayı öneririm.

0|0
    0|0
  • altına yün içliği giyiyorsun sonra da pilates topuyla günde 200-300 kez zıp zıp zıplıyosun

0|0
    0|0
    • oturarak mı oluyor bu ? topu nereden satın alabilirim

• git fitness yap fit görünürsün.

0|0
    0|0
  • etek giy sende ^^

0|0
    0|0
    • lazere gidiyorum. kıllarımı kesme izinim yok

• öyle oluyor. kıllarına müdahale edemiyorsun. kılların hepsi dökülmüyor. alsan bir ay sonra gideceğin seansta kıl köküne gerek duyuyor cihazlar. kessen de daha kalınlaşıyor

• hm nedesem bilemedim valla ^^

• Bacak arası sporu akla gelen ilk şey seks olsa gerek :))

şimdi 20 kilo azkende bacakların birbirine sürtüyor ise 20 kilodan daha fazla kilo vermen gerek sadece bacak aran için değil sağlığın içinde böyle olmalı yoksa ilerleyen yaşlarda hiç kurtulamayacağın sorunlar baş gösterecektir bu nedenle erkenden tedbirini almalı eğer ki bir spor salonuna yazılabiliyorsan yazılmalı yazılamıyorsan da devlet hastanelerinde diyetisyenler mevcut sıra al ve diyetisyene git diyet uygula ve diyetle eş zamanlı olarak ta yürüyüş yap,efor sarf et...

0|0
    0|0
  • seks yapacaksın. bacak aralarını eze eze kaporta düzeltir gibi düzeltecekler :)

0|0
    1|3
    • kardeşim ne diyon ya

• başka yolu yok benden söylemesi. bacak arası sporu böyle olur

• bacaklarını ellettir birisi masaj yapsın sürekli hem sen hoşlanırsın hemde erir :D

0|1
    1|3

Kızlar Ne Diyor 4

• Bacak arası spor dedi ya.

0|1
    0|0
  • bu sorununu gidercek sporu bilemiyorum öneremiyorum ama etek giysen ?

0|1
    0|0
    • lazere gidiyorum. kıllarımı istediğim zaman kesme iznim yok:(

• şimdi anladım. o zaman kurtulana kadar bu sekil idare etmek zoundasın canım aklıma baska bısı gelmıyorki.

• öyle işte teşekkürler

• Ağı derken neyi kastediyorsun

0|0
    0|0
    • tam ortası değilde, ortasının yanları bacaklarımın yürürken sürten kısımı oluyor

• baska kumas dene ve vucuduna yapismayan pantolon al

veya kilotlu corap giy icine

ama bence doktora görün bunun altinda birsuru hastalik yatabilir

yanlis yürüyorsun fizik tedavi alabilirsin belki

0|0
    0|0
    • her türlü kumaşı denedim... en fazla 5 ay dayanan bir pantolonum oldu illaki yırtıyorum ama... fizik tedavi hiç düşünmemiştim..:(

Yükleniyor...