Eşim fanatik fenerbahçeli bebeğimize vermek istediği isim : Alex

Ama ben böyle bir isim istemiyorum eşim çok fanatik fenerbahçeli cocuğumuzun ismi alex olacak diyor nasıl laf anlatabilirim eşime?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• İyi bari ''aleks'' olarak koyabilir ya bruno alves-cristian baroni falan isteseydi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• O ismin kısaltması aslında, orjinali Alexsandro. :D Eşinden fenerdeki Türk futbolculardan birinin ismini koymasını falan rica edebilirsin belki. En olmadı iki isim koyarsınız ne olacak :D

0|0
    0|0
    • alex olacak diye tutturdu ya

• E artık sen de, "bir isim de ben koyayım iki ismi olsun oğlumuzun o zaman" diyiver ne yapacaksın :)

• ersun a ikna et :D

0|0
    0|0
  • Alex, güzel ve unisex bir isimdir. Beğendim.

0|0
    0|0
    • evet telaffuz olarakta hoş bir isim

• Nufus Müdürlüğüne Gittiğinde Alex Diye Koyamaz Çünki Türkçe Alfabesinde X Harfi Yok Aleks olarak Koyabilir . Fenerbahçedeki türk Futbolcuların İsimlerini Koysun o kadar fanatik . oda olmadı benim adımı koysun :)

0|0
    0|0
  • Alex buraya gel olumm.. :D

0|0
    0|0
  • ya valla acaip güldüm gece gece

0|0
    0|0
  • adam gibi adammış eşin ama alex olmamış kocana de aziz ya da yıldırım koysun ya da şükrü ya da rıdvan vs... bir çok isim o anlar sen bu isimleri söyle

0|0
    0|0
  • sonra fenerlilere mal diyince alınıyorlar

1|1
    3|1
  • Bende fanatik Fenerbahçe'liyim kaptanın ismini koyun işte ondan güzel isim mi var adam gibi adam

0|0
    0|0
  • Ne günlere kaldık yarab oldu olacak dininide değişsin bu adamın ilim,manevi bilgisi yok muyahu.

0|0
    0|0
  • nelex:)...

0|0
    0|0
  • çok güzel bir isim doğuştan fenerbahçeli...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne hoş :)

0|0
    0|0
  • olsun ne var ki değişik olur

0|0
    0|0
  • öyle bir dansör vardı bır zamanlar onu hatırlat ıstersen.D

0|0
    0|0