Eğer kadın olsaydım dünyam olur muydu ? Yoksa bu dünya kadın olmak için çok mu yaşanılası ?

Bir şey söyleyem mi ?

Şu kadınların beyni durmuş anasını *atayım. Pardon, beyinleri duruk.

Geçen seneler ne fark ettim, şu güya okuduğum okul sınıfında bir kız var. Böyle bacağı falan var, ne diye tabir ederseniz artık. Taş gibi, seksi, cinsel uyarıcı. Her ne b*ksa.

İşte sınıfı izliyorum, vay anasını tüm erkeklerin gözler kızın bacaklarda ulan. Bacakları sınıfı yönetiyor. Neyse.

Gittim eve açtım baktım bacaklarıma, hay dedim kılına tüküreyim. -şekli de bozuk biraz- Ne olurdu şöyle taş gibi bacağım olsa, düşünsenize lan böyle insanları kendinden geçiren bacak. Ee, burası dünya burada kadın denilince akla bacak gelir, popo gelir. Kalbi yok kadınların biliyonuz mu ?

Buradaki dişiler size sesleniyorum -heyyyoo-

Biraz aklınızı kullanın olur mu ?

Yakındığım şey kadınlığınız, kadınlık çok ucuz lan.

Az kadın olsanız hani ? Zorunuz ne la ?

Ben bu halimle rahatsız oluyorum kadınlığınızdan. Hoş belki bende kadınım olamaz mı ?

Sahte olamaz mı şu mavi nick ?

Haa! Pardon ben kıllı bacak demiştim kendim için. Eee, almadım kılları oldu bitti.

Neyse, sonu iyiye gitmiyor bunun. Cinsiyetsizim ben.

Buradan sınıfımdaki taş bacaklı xy kişisine sesleniyorum.

Yalvarırım şu ZZ kişisini baştan çıkar bir rezil olsun. Çok gıcığım ona ya. Ayrı bir kafada anasını satayım. Sınıftaki muhabbeti adamın çok iyi.

-- Gençler yeni ayakkaplarım nasıl ama boru değil vans.. -ayıks der gibi bir bakış atar burada-

Ah! ZZ senin kafatasını yontayım.

Bu Ah!'lar benim pişmanlıklarımdır.

İnanmayan açsın TDK'yı baksın.

Lan konuyu çok dağıtmışım,

Diyeceğim şu ki,

İki memem, biraz da azlığım olsaydı -tabii bir de taş bacak-

Dünyam olurdu, dünyam.

"Biraz aklınızı kullanın olur mu ?"

Çok şey mi istiyorum lan ? Dünya biraz daha yaşanılır olsun.

Bak yine konuyu değiştiriyorum ha.

Lan niye bu kadar iyimsersiniz oğlum ? Dünya yaşanılacak bir yer ama ben mi körüm anlamıyorum ki.

Bacanağınıza selam.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• herkesi aynı kefeye koyan değerli cinsiyetsiz kişilik tüm kadınlar ucuz olmak zorunda değil tüm kadınlar kendini ağırdan satmak zorundada değil ister heryeri açarız ister kaparız yani madem bu kadar çok kadın olmak istiyorsun aklını kullandığını sanıyorsun dışarda kaç milyon abazanın içinde yaşamakta kolay değil yani aklımızı kullansak ne kullanmasak ne

0|0
    0|0
    • Ouuuvvv, soruma gelen ilk cevap çoh heycanlıyım.

Yalnız ayrımı anlamamışsın haberin olsun, oku oku dur şimdi

ya da get out of my ship. Öptüm!

• Ah! Canım beniiim.

Sana bir şarkı önereyim : Brain Crain - a simple life

peynir + simit + çay.

Basit yaşa yani ya. Neyse. ben tuvalete gidiyorum görşürük. -yalan! su içmeye gitti. İğren ve yazma diye yaptı bunu!-

• kardeş ne piskopat ve kafa ütüleyici bişey çıktın sen ya tamam sensin he he :dd

• eee nolcaktı ki? tabii ki bacaklarımız ve cazibemizle erkekleri esir de ederiz, bir sınıf dolusu erkeği ayaklarımıza da kapandırtabiliriz :) bu da doğanın biz dişilere verdiği bir lütuf

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...