Saçlarım mı sevgilim mi ?

sarı saçlı bir bayanım ve saç rengimi değiştirmeyi ( siyah ) düşünüyorum. ve erkek arkadaşım resmen saçlarını siyah yaparsan başkasının saçlarına bakarım dedi. yani sarı saçın ilgisini çektiğini söylüyor.sarı saçım yüzünden ayrılanı ben hiç takmam mı demeliyim, yoksa kendisini bana ifadeetmeye çalıştığını yani kendisini anlattığını mı düşünerek saç rengimde kalmalıyım ?

• Saçların
    17% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • Sevgilin
    83% (5)100% (4)90% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar eklemeyi unutmusum beni siyah sacımla sevdi ama sırf sarı sevdiği için sarı oldum,hemde ailemin sarı saca rızası olmadığı halde ?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• siyah sakın sakın yapma derim

dönüşü çok zor o rengin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Canın nasıl istiyorsa öyle davran..

Seni kısıtlamaya kalkan sevgiliyi de şutla gitsin.. Ömür boyu çekilmez..

0|0
    0|0
  • bırak gıtsın adam olmaz ondan senı oldugu gıbı kabul etmeyenden ne medet umarsın kı

0|0
    0|0
  • Sevgilin doğru diyor.

0|0
    0|0
  • Seven her renkte sever beğenir ve begenmek zorundadır yani şöyle düşün senin her şeklini her halini beğenen biri senin ömrünü geçirebileceğin biridir saç senin saçın bir gün sarı olur bigün kırmızı bence öyle demesini aldırış etme boya derim..

0|0
    0|0
  • Sevgilin olsun eşin olsun sana karışamaz ve karışmamalı da bence,fikrini söyleyebilir ama tehdit edemez böyle,çok ezikçe ve seviyesizce.

0|0
    0|0
    • arkadaşlar eklemeyi unutmusum beni siyah sacımla sevdi ama sırf sarı sevdiği için sarı oldum,hemde ailemin sarı saca rızası olmadığı halde ?

? ŞAKA MISIN SEN YA AHAHA :D

• sarı saçlısın daha ne istiyorsun bütün kızlar sarışın olmaya çalışıyor ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• erkek arkadaşın istese deaçlarını siyah yapma zaten geri dönmesi çoooook zor, kumrak falan olsa neyse Erkek arkadaşının sarı saçı beğenmesi çok normal erkeklerin çoğu böyle zaten ben de sarışınım

0|0
    0|0
  • Sevgilin

0|0
    0|0
  • Siyah yapma actirmasi çok zor

0|0
    0|0
  • Yakışıyorsa sarı renginde kal, ne olacak sanki.

0|0
    0|0
  • Sevgilin

0|0
    0|0
  • bn olsam sevgsni denerdm siyah peruk takardım 1 hafta bakalım ne yapıck .ayrılırsa bidha yüzüne bakmazdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...