Amaç ne çözemedim?? Yorumlarınıza ihtiyacım var!!!

Arkadaşlar düşünün sizden hoşlandığını düşündüğünüz ve size baktığını, incelediğini ve herkesin de bu durumu fark ettiği bir durum var.

Tabi o bakışlardan sizde etkileniyosunuz arada 9 yaş sizden büyük olmasına rağmen ve uzaktan akraba..

Aylar sonra şöyle bir mesaj atıyosunız kız olarak çünkü artık duygularınızı saklayamıyorsunuz..

O ise mesajı okuyo ve cevap vermiyor.

Ki siz mesajınızda sadece okuyun cevap vermeyin sizden bile beklemiyorum sadece duygularımı bilin diyosunuz.

Bu kişinin facesinde 85 arkadaşı var ve erkek çoğu diğerleride akraba bayan ve evli yani sevgili potansiyeli yok facesinde..

İlerde karşılaşma olasılığı yüksek olan bu kişiye bu kız nasıl davranmalı çünkü çok utanıyo..

Duygularını masumca açtığı için..

Eğitim,kariyer güzellik alım hepsi var bu kızda ve şunu düşünüyor acaba kapalı diyemi bu kız bu davranış ya da yaş farkından mı?

Ya da sevgilisi mi var bilmiyorum..

Peki o bakışlar nedendi? Çapkınlık mı? yoksa emin olamamak mı soruyorum. Teşekkürler şimdiden..

Güncellemeler:
Bu kız çok aşık ve saçmaladı belki de yardım bekliyor...

Bu saatten sonra ne yapmalı?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ılk adımı atayım dıosun at valla sorun olmaz

1|0
    0|0
    • Attım ama cevap vermedi gerçi ben cevap vermeyin hatta bu mesaja dedim ama pişmanım galiba :/ bide akraba acaba açmamasıydım ve karşılaşcaz ilerde çok utanıyorum sanki şuan daha çok fark ediyorum..

• tek cevaplayan benmısım yenı farkettım ))

• :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Karşı taraftaki arkadaşta anormallikler var galiba. eğer seni isteseydi sen mesaj atmadan o senı bulurdu zaten...

1|0
    0|0
  • bence yaş farkından sana bakmaz, dediğin gibi facesinde sadece akraba kızları varsa kolay kolay kendinden 9 yaş küçüğüne bakmaz

1|0
    0|0
    • Ama ama ama ama ben aşık oldum :( ayrıca neden o kadar düğünde inceledi beni? Of ya :(

• :/ eğer varya yine düğün olacak bana Bi baksın ne bakıyorsunuz birine mi benzettiniz dicem... Yada sert bakıcam çok sinir oldum ya

• iyi yaparsın valla. baksana umut verip dalga geçiyor sanki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...