Bir erkek kız arkadaşının ona karşı nasıl yaklaşmasını ister?

erkek arkadaşım ona karşı soğuk olduğumu sıcak davranmadığımı söylüyor.ona nasıl davranmalıyım nasıl konuşmalıyım onunla bilmiyorumm:(

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli pozitif olursan kendine çekersin onu zaten bişey yapmana gerek kalmaz o gelir sana ama tabi çocugun senin hakkında fikri ne bilmiyorum belkide seni kendinden soğutmaya çalışıyodur bi sürü şey çıkar bi beyin fırtınası yapsak :)

0|0
    0|0
    • aynısını bende söyledim hatta bitirdim bu yüzden.istemiyorum artık dedim ama tekrar aradı beni ikna etmeye çalıştıı :((ve ikna ettiii

• şaşırmadım onun için gülmüyorum artık

• ikna etmesine mi şaşırmadınn

Erkekler Ne Diyor 6

• yani güzel şeyler söylemek onun fikrini değiştirmez onu merak etmeli kıskanmalısın bunu belli etmelisin

0|0
    0|0
    • aynı şeyleri oda söylüyoo.arada mesaj atmaya çalışıyorum ama sürekli onu sık boğaz etmek istemiyorum.arada kıskanıyorum da bunu belli ediyorumm.

• demekki yeterli bulmuyor içinden gelen şeyler var ama sık boğaz etmeyim diye kendini kısıtlıyorsun halbuki buna hiç gerek yok adam içindekileri dışarı yansıtmadığın için sana apaçık dert yanmış

• kendin ol başkası gibi olma ne söylemek ne konuşmak istiyosan onlardan konuş susup durma ama çokta konuşma arada oda konuşsun

0|0
    0|0
  • Bence kendin gibi davran.İlk adımı ondan beklemen daha uygun olur.

0|0
    0|0
    • evet haklısın :(( gerçekten bir erkek bir kızı istiyorsa onun çabalaması gerek değil mi?

• İlgili olmalısın. Göz teması kur, samimi davran, muhabbet et.

0|0
    0|0
    • çok sık görüşemiyorzzz.mesaj ve telefonla daha çok

• Mesajların ve telefon konuşmalarından soğuk olduğunu hissettirmişsin o zaman. Daha sıcak davran, canımlı cicimli konuş, onu bekliyor herhalde.

• işte öyle konuşmakta benim tarzım değilll :(((bilmiyorum

• ona ben ögretecek değil her ortamda farklı normal yanı yemege gıttıgınde bı ınsan nasıl davranıyosa ögle yada bi oturmaya arkadaslarla gezmeye evde yanlızken nasıl davranılıyosa ögle rahat ol kasma

0|0
    0|0
  • çekinmeden içinizden gelerek söylemek istediklerinizi söyleyin ama onun soguk sıcak algılaması tensel bir durum ise de kendinize dikkat etmenizi öneririm.

0|0
    0|0
    • duygularımı gizlediğimi söylüyor ama aynı şeyi oda yapıyor.bu yüzden ona karşı açık olamıyorum:((

• sen o yapıyor diye kendini çekme.madem seviyorsun ,o halde sözlerin ile ifade et.kullanacagın her söz canannın kalbine işlesin.belki işledikçe açılır.

• geri teper...benden uzaklaşır diye korkuyorumm...

Kızlar Ne Diyor 1

• sanırım anlıyorum seni,aynı olayı ben de yaşadım.iki yabancı gbisnz eminm o senden adım bekliyor sende ondan bu durumu hemen duzeltn tamamen kopablrsnz.ters teper falan diye dusunme icinden ne geliyorsa mesajla yaz adımını at ve geri dönüş mesajlarını bekle.

0|0
    0|0
    • evet aynen iki yabancı gibiyizz. çok haklısınn.iki sevgili değilizz.adını da koymadı henüz bişeylerinn.o yüzden arkadaş gibi mi davranayımm sevgili gibi mi bilmiyorumm.onun adım atması gerekmez mii ama :((

• çok sağoll :)) inşş güzel haberleri veririmmmm sanaa

• inşallah :)) herşey istediğin gibi gelişcek

Yükleniyor...