Çok karamsar bir ruh hali içindeyim depresyonda mıyım ne? :)

Kendimi çok yalnız hissediyorum bütün arkadaşlarımla bağlantımı kestim dışarı çıkmak dahi gelmiyor içimden durup dururken böyle bir karamsar bir ruh haline girdim ne yapmalıyım ?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• aç ajdardan şahdamarı dinle bi sıkıntın kalmaz

2|1
    0|0
    • Şah şah şah dam dam dam ar ar ar şahdamar şahdamar ajdar ajdarrrrrrrrrrr :D

• Anla artık tek aşkımsın

Hayatımın tek pınarısın

Şah Şah Şah Dam Dam Dam Ar Ar Ar

Şahdamar Şahdamar Şahdamar

Ajdar Ajdar Ajdar Ajdar

:)))

Erkekler Ne Diyor 4

• kavgadan önce bi stres bi sinir oluyo kavgada atıyosun o siniri ondan sonra bide bişeye zarar verdinmi sinir filan kalmıyor ruh gibi geziyosun sanada öneririm kavga etmek istiyosn bari...

ama normalde film izliyorum bide bişeyler atıştırıyorum olmadı ağırlık kaldırıyorum adım atamıyorum ondan sanada öneririm

0|0
    0|0
  • bu güzel mevsimde böyle olmaması gerekli

0|0
    0|0
    • olmaması gerekli ama oluyo iştee ?

• Sakin ol arkadaşım.Belki mevsimsel bir durumdur.Tam tersi arkadaşlarınla sıkça vakit geçirmelisin.Kendini soyutlamak değil belli etmen gerekir.

0|0
    0|0
  • ben de bazen öyle hissediyorum :(

0|0
    0|0
    • off ya ailemde çalışıyor evde tek başımayım yapıcak hiçbişey yok lanet olsun :(

• Derdimi anlatıcak kimsede yok anneme anlaysam üzülücek arkadasım desem dert dinlemede hepsi bir yere kaybolur yada dinlemezler beni

• evet beni de dinleyen kimse yok genelde ciddiye almıyolar kendi dertleri olunca anlatırlar ama işte durum böyle olunca bi kişi olmaz çevremde yazık :(

Kızlar Ne Diyor 5

• kendi kişiliğin karamsar değilse depresyona doğru gidiyorsun.dışarı çık tek başına da olsa yürü,arkadaşlarını ara buluş görüş,kendine bir uğraş bul,bir kursa yazıl kitap oku sinema da filme git.

0|0
    0|0
    • öyleyapıcam zaten bu arkadaslarımdan bıktım dövücem hepsini Allah ıma kitabıma yaa

• sakin ol önce relax

• Bilmem çözüm bulursan bana da yaz. bu gün ben de öyleyım..

0|0
    0|0
    • Birilerini dövsem geçermi acaba of offf D

• sinirim zıpladı yıne ya

• Aman sinirlenme yaa boskoy hepsine herseye ..

• karamsar ruh halini bence sosyal olarak birazda olsa kurtasabilirisn arkdşlarınla vakit geçir yada sevdiğin bir şeyin kursuna gidip hem kendini geliiştirip hemde sosyal oalblirasn. reelden kopup sanala sararsan daha kötü olursun.

0|0
    0|0
    • Bir sanalım var zaten o kdar anlayanım yok hiç

• gecmesini bekle.

0|0
    0|0
    • Öyle zaten yapıcak bisey yok normalda şen şakrak neşeliyken birden böyle oldum canım hiçbişey istemiyor .

• normaldir

• kızım ne depresyonu hava güzel çık dışarı ;)

0|0
    0|0
    • Ama tekim tek basıma dısarda ne yapabilirim ki ?

• ailenin umrundasındır sana öyle geliyordur

• yok ya çalışıyolar zaten eve gel,incede abilerim var onu evlendircek uğraşcak şey yok arada kaynayıp gidiyorum naptın nesıl gidiyo sınavlarımı bile sormuyolar

Yükleniyor...