Akp dombıra şarkısını seçimlerde kullanacakmış?

benim anlamadıgım Mhp kullanmış olsa anlarım çünkü Devlet bahçeli,yozgatta söylediğini diyarbakırda da söylüyor,akp şimdi diyarbakırda dombıra'yı mı söyleyecek yoksa şiwan perwerin şarkılarını mı söyletecek ? yorumlarınız?

not, üstüne bu şarkı Arslanbek Sultanbekov'a ait ve habersiz,izinsiz kullanmışlar ya da her zamanki yaptıklarını yapmışlar adam dava açacakmış ugur ışılak'a.. link adam diyorki siyasete alet olmasını istemiyorum şarkımın ugur ışılak oturur konuşuruz diyor utanmadan =)

• Acaba kendilerinden utanıyormu bunlar onu merak ediyorum diyarbakırda bu şarkı çalmaz eminim buna
    50% (1)75% (3)67% (4)Oy Ver
  • Tayyip erdoganın akpnin hüloğsuyuz karışma bize.
    50% (1)25% (1)33% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Devlet bahçeli yozgatta da sallıyor da diyarbakır'a gidiyor mu ?ya da hiç gitti mi ?

0|0
    0|0
    • geçen seçimlerde gitti full doluydu konuşma yaptıgı yer

• bütün yargıya ayıklıyosunuz şimdi tamamen akpli yapmak için bütün savcılar hakimler akpnin savcısı hakimi kimi nereye şikayet edip ceza aldırıcaz,komik oluyosun sadece başka bişey değil ama konuyu sptırıp sana bidaha cevap vermicem bunlarda yeter sana

• devlet bahçeli diyarbakırada gitmiştir hakkariyede aç miting videoların izle...ezq

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsan ankete diğer seçeneğide koyar.. İllaki senin görüşünü desteklememizi istemişsin illaki.

0|2
    0|2
    • tamam kendi görüşünüde belirt buyur

• Haklısın daha bunları çok söyleyeceksiniz avutun kendinizi :)

• haklıyım taabi cevap veremiyosn çünkü

• bir ara fenerde kullanmıştı

0|0
    0|0
  • Adamlar Çalmaya Alışmışlar O Ugur Işılak Kahpesinide Ülkücüler Tarihe Kahpe Diye Yazacak Ahmet Yenilmez gibi.ama devlet bahçelinin ülkücü hareketin önünü açıp harekete geçirmesini çok istiyorum kahpe ve hain ve düşman kanı akıtmak lazım oluk oluk.

0|1
    0|0
Yükleniyor...