İnsanın güzel arkadaşları olması ne kadar önemli?

Bugün benim doğumgünüm.Arkadaşım yok sanırdım.Oysa ne kadar çok varmış :) bana neler neler hazırlamışlar...Sizin de böyle arkadaşlarınız var mı olmasını isterdiniz değilmi ? Allah hepimizi mutlu etsinn...

Güncellemeler:
iyiki soru sordum :D

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle doğum gününüzü kutlar, her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim, nice senelere.. son satırınıza da kocaman bir AMİN diyorum, bir mukabele.. böyle güzel arkadaşlarınızın olması sevindirici, arkadaşlarınızı tenzih ediyorum ama sadece doğum günleriniz de ya da özel günleriniz de yanınız da olan insanlar diğer ihtiyaç hissettiğiniz günlerde de yanınızda mı? ya da her gününüzü bir doğum günü havasın da hissettiren, ihtiyaç anında her zaman maddi manevi dertlerinizi sıkıntılarınızı paylaşacak dost ya da dostlarınız varmı? bakın arkadaş demiyorum eğer böyle 1 ya da 2 tane bile dostunuz varsa çooook şanslı bir insansınız demektir, ne mutlu size.. kendi adıma benim böyle bir kaç dostum var ve kendimi çok şanslı hissediyorum, annemi kardeşlerimi yani ailemi saymıyorum onların destekleri sonsuz.. kısacası artık dürüst iyi insan bulmak ve güvenmek çok zor, olanların da kıymetini bilmek lazım aynı onların bildikleri gibi.. vefasız, nankör, çıkarcı ve negatif insanları kim olursa olsun kendimizden uzak tutmak lazım, ben öyle yapıyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bazı arkadaşlarım var çocukluktan hiç görüşmeyiz ama biliyorum her an her şekilde destek olurlar ve dün görüşmüşüz gibi sıcak davranırlar.Ben de aynı şekilde. Dostluk başkadır, gerçekten öyleyse.Düzgün bir insansan zaten düzgün ortamlarda arkadaşın çok olur.Yanlış ortamlarda düzgün gençler neden arkadaşım yok bende mi sıkıntı var diye kendilerine dert ediyorlar, ben buna çok üzülüyorum

0|0
    0|0
  • çok güzel bir soru olmuş :D evet insanın güzel arkadaşları ve sevildiğinin bilinmesi çok güzel birşey ama benim ne yazık ki böyle bir arkadaslarım yok çok sanslısın

0|0
    0|0
  • merhaba arkadaşım doğum günün kutlu olsun,sağlıklı,huzurlu,bütün mutluluklar,seninolsun,kalbin,rahat olsun canın sağ olsun daha nice senelere,bol,bol,şansın olsun,sevgiler,saygılar,arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Benimde var arkadaş ama hepsi çakal işte ne yapalım

0|0
    0|0
  • Şu yasıma kadar ne arkadaşlarım kutladı nede ailem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadaşlar anne babadan farklı. Anne babalar seni sevip değer veriyor, kendilerinden bir parça olduğun için.. Ama arkadaşlar başka. Onlar seni sen olduğun için, düşüncelerin için seviyor. Bu da çok güzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...