Kızın Telefon Numarasını Aldım | Sizce Şöyle Yapsam?

Merhaba sayın KS üyeleri,

Birbirimizi hiç reelde görmedik, tanışmadık. Faceden ekledim, sohbet ettim ve onunla arkadaş oldum. Telefon numarasını aldım. Kızın hangi semtte yaşadığını, hangi okulda okuduğunu biliyorum. Sizce şöyle yapsam ;

- Merhaba X hanımla mı görüşüyorum ?

- Evet, siz kimsiniz ?

- Ben avukat falanca. Sizi müvekkilim adına arıyorum. Hakkınızda suç duyurusunda bulundu.

- Ne ? Ne diyorsunuz siz ? Ne suçu ?

- Hırsızlık suçu hanım efendi. Müvekkilimin kalbini çaldınız, en soğuk karanlıkta güneş gibi ışıldayan gözlerinizle. En kötü durumda bile mutlu eden gülümsemenizle. Cana yakınlılığınızla, samimiyetinizle, tüm benliğinizle, onun kalbini çaldınız. Müvekkilim sizinle bu konu hakkında görüşmek istiyor. Dilerseniz sizin için bir buluşma ayarlayabilirim.

Nasıl arkadaşlar, sizce böyle yapsam nasıl olur ? Ya da varsa farklı fikirleri olan yazsın lütfen. =)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• benm yorumumum hadi len ordan olurdu :D

0|0
    0|0
    • Her kız aynı şeyi söylemiyor ama. Kimisi onaylıyor, kimisi onaylamıyor. Herkesin düşüncesi farklı. Nasıl yapsam bilemedim ki ?

• Ya kızı tanıyorum diyebilirim. Sıcakkanlı, samimi, cana yakın felan :D

Yoksa neden facede tanıştığı birine telefonun numarasını versin. Heleki bu yazışmalarımız daha 1 hafta oldu. :D

• hayırlısı abeyy :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Super bifikir aklina nerden geldi ya bu ama biri bana oyle hirsizlik falan derse sonunu dinlemeden geberip giderim ;;)))

0|0
    0|0
    • Her kız aynı şeyi söylemiyor ama. Kimisi onaylıyor, kimisi onaylamıyor. Herkesin düşüncesi farklı. Nasıl yapsam bilemedim ki ?

• Ya kizi iyi tani sonra yap bence oyle biseyden hoslandigini fark ettigin an yap

• Samimiyetsiz, içten değil. Her şey bir düzen içinde. Benim hoşuma gitmezdi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kızların yorumlarını okuyacağım belki taktik lazım olur hahahah :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...