Neden hep ikinci kadınlar suçlu ?

neden hep ikinci kadınları suçluyorsunuz ?evli kadın çok masum erkek çok masum ama yuva yıkan kadın suçlu . kimse o kadının piskolojisini bilmiyor . o kadın o erkeği sırf senden önce görmüş kapağı atmış diye diğerinden daha mı kıymetli yani ?belki deiğer kadında aşık gözü birşey görmüyor acı çekiyor . bir desteğe ihtiyacı var hayatta . diğeri popsunun rahatını bırakmak istemiyor diye ikinci kadın toplum tatafından dışlanıyor bence haksızlık

bu arada sakın ikinci kadın mısın diye sormayın . gerçekten şu ana kadar evli biriyle ilişki yaşamadım .

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• demek ki MOTOR lar bu mantıkla çalışıyo :D

0|0
    0|0
    • niye motor olsun . evdekiçok mu masum

• hadi kızım bak dalgana yap . her yerde bu düşünceni savunma da millet bu hatunu yata atarım gözüyle bakmasın :>) by

• hehe deyip geçiyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• aldatan iki taraf tarafından da sevildiği için ona toz konduramıyorlar

0|0
    0|0
    • aynen öyle en melek o

• kadın kocasını suçlamaz diğer kadına neler çektirir. rezil eder gider döver . silah çekeni bile gördüm . sevdikleri falanda yok . kıçı rahat görmüş bırakmak istemiyor para kapısını

• onu bilmem valla zengin olmadım hiç ya da bir kadının aldatıldığı kişi olmadım

• yaa ben evli kişilerle yaşanan birlikteliklere karşı değilim sadece birlikte olduğu kişinin yuvasını yıkmaya çalışmasına karşıyım

0|0
    0|0
    • neden o kadında seviyor hayatında sürekli onun olmasını istiyor

• her erkek evlilikte belli bir süre sonra bıkar arayış içerisine girer kimisi bunu becerir kimisi beceremez ama çoğunlukla bu arayış sevgiden çok cinsel içeriklidir en azından benim çevremde gördüğüm bu...

• nedir bu?bi tür gizli yolla günah çıkarma mı?bozmayacam ağzımı...

0|0
    0|0
  • Ya üç dortler napsin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kapağı atmak mı? sen bı yuvaya evlılığe bu gözle bakıyosan burada sana kım ne anlatırsa anlatsın sen anlamazsın.çok saçmalamışsın.

0|0
    0|0
    • kapağı atmak tabi . kimse kimsenin kara kaşı gözü için istemiyor . bırakın bu işleri .

• ben bedıyorum sen ne dıyosun ya.D

• benim kocam başka kadına giderse gider diyorum başına gelirse demişsin ya . demek o kadına aşık oldu diye düşünürüm . kimseyide suçlamam . üzülürüm o ayrı

• Sanane ondan? Yuva yıkmıycaktı orspu.

0|1
    1|0
    • senin varya ayaklarını öpim be :D

şu sonda kullandığın kelime yok mu; süpersin :>)

• Banane mk senden

• sen önce düzgün konuşmayı öğren bence

Yükleniyor...