Sizce dış görünüş ne kadar önemlidir ?

insanlar genelde hep dış görünüşün aslında önemli olmadığını , asıl önemli olan şeyin iç güzellik olduğunu savunur. siz ne düşünüyorsunuz bu konuda.

bence dış görünüş önemli olmasaydı; uğur böceğini sevdiğiniz gibi, hamam böceğini de severdiniz...

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim icin onemli gozumun sevmedigini kalbimde sevemez

0|1
    0|0
    • hah işte böyle açık sözlü olun, canımı yiyin :)

• demi ama kime sorsan yok efendim ben iç güzelliğe önem veriyorum diyor sonra da bir bakmışsın çocuk çirkin diye yol vermiş :)

• Bndede ole haytta arkadsim dahi olsa yok muhbbet edemem bile kandrmaya gerek yok nyse iyi aksamlar

Kızlar Ne Diyor 5

• bence dış görünüş kadaar iç görünüş te önemli ama dış görünüş daha önemli ruhlar aleminde yaşamıyoruz dimi?

0|0
    0|0
  • göze hitap edecek kadar önemlii

0|0
    0|0
  • dibine kadar önemli

0|0
    0|0
  • Önemli ikinci sırada geliyor olsa da

0|0
    0|0
  • 'Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok.

Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.

0|0
    0|0
    • dış görünüşten kastım elbiseden ziyade fiziksel görünümdü benim. mesela insanı ilk gördüğünüz anda gözünüze nasıl geldiği. güzel - çirkin kavramı çerçevesinde.

Erkekler Ne Diyor 3

• böyle bir ikiyüzlülük sadece bizde vardır sanırım:) dışarıda güzel bir kızın yanında ona yakışmayan bir erkek gördüğünüzde laf söylersiniz bu erkeği nerden bulmuş dye keza yakışıklı bir erkeğin yanında ona yakışmayan bir kız görseniz aynı tepkiyi verirsiniz. sonra da çıkıp insanlar niye dış görünüşe önem verir dersiniz:)

0|0
    0|0
    • aynen öyle bu konuda da çelişkinin kralı bizde her konuda olduğu gibi..

• dış güzellik öenmli değil önemli olan iç güzellik lafı çirkin şahıslarına götlerinden uydurdugu kendilerini avutmak için kullandıkları uyduruk bir hurafe

0|0
    0|0
  • valla kardeş güzel demişsin. kızlar diyorya iç güzelliği bende diyorumki hadi ordan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...