Ben çözemedim egosu tatmin ettiğini düşünüyordum ya da bir çeşit psikolojik oyun oynadığını sizce ??

Arkadaşlar bakın çok karışık bir şey bana göre sizlere de bir sormak danışmak istiyorum.1 ay oldu biriyle tanıştım konuştuk beni beğendi öyle söyledi vs... kendisi gelicem dedi bende kabul ettim telefonda konuştuk ve kapattık 1 hafta aramadı bir daha bugün aramış toplantıdaydım ben.O geçen 1 haftada bana her türlü ulaşabilirdi ama yapmadı ne yapmak istiyor olabilir. Bir ilgili bir ilgisiz amacı ne ben çözemiyorum ?Bir sorum daha var çağrı atsam mı umursamasam mı sizce ?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Çağrı atmak da nedir ya önce şu konuya açıklık getirelim lütfen.Biraz kalite diyorum ve iletişime geçmek istiyorsanız özgüveni yerinde bir insan gibi aramanızı öneriyorum.Sorunuzun aslına gelince de sizden ilk hareketi beklemiş olabilir.iki özgüvensiz birbirini bulmuş diyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• e bir sor canım neden aramadın filn de konuşmadan anlayamazsın cevabına göre hareket edrsin canı sıkılmış da aramış da olabilir erkeklere güven olmaz yaşayarak anladım

1|0
    0|0
Yükleniyor...