Yarınki Galatasaray beşiktaş derbisini nerede izleyeceksiniz ?

yarın akşam devler karşı karşıya iyi olan kazansın hakem hatalarının olmadığı tartışmasız kavgasız bir maç olması dileğiyle gönlüm galatasarayımdan yana

0|0
16|35

En İyi Kız Görüşü

• Tahminde bulunursam Galatasaray 2-1 alıcakmıs gibi geliyor. lig tv yok dinlerim macı sonrada pozisyonlara netten bakarım.

1|2
    5|1

Erkekler Ne Diyor 35

• gazinoda izleyeceğiz :) oğuzhan oynar ve hakem hatası olmaz umarım

0|0
    0|0
  • evde izlicem arkadaşlarda gelcek anneme börek tatlı falanda yaptırcam :D

1|0
    0|0
  • Kim hakeme daha çok para verdiyse o kazansın diyorum.

İnşallah bizimkiler kesenin ağzını açmıştır .

İş yerinde izleyeceğim .

0|0
    1|2
  • ne işim olur 2 nci ile 3 ncünün maçını ben LİDER in maçını izlerim FENERBAHÇE.

0|0
    1|0
  • Valla ben stadda izleyeceğim güzel bir mac olacagını hissediyoruz umarım galip geliriz :D

1|0
    0|0
  • izlemeyecegim mac izlerken sinirlerim bozuluyor.

0|0
    0|0
  • Pek zevkli gececegigini dusunmuyorum o yuzden izlemek yerine mac sonu yorumlarini / pozisyonlarini izlerim..

0|0
    0|0
  • Evimde kendi başıma sessiz sessiz izliyor olacağım. Bir yandan çekirdeğimi çıtlatıp diğer yandan gazozumu yudumlayacağım. Maçı büyük bir keyifle izleyeceğim. İzlerken de hangi formamı giysem acaba link

0|0
    0|0
  • Evde <3

1|0
    0|0
  • evimde tv koltuğuma yayılıp yanında bira, cips, kuruyemiş olmazsa olmazlarıyla heyecan içerisinde izlemeyi düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarla evde izlerim herhalde

0|0
    0|0
  • valla ben cafede seyredicem salon yaklaşık 300 kişi falan alıyor geniş biyer aynen stad gibi oluyo derbilerde 20 tane polis bekliyo olay çıkmasın diye yinede ufak tefek atışmalar oluyo ve inşallah galatasarayım kazanır

0|0
    0|0
  • keke hakem hatası olamsa.işin çine yine nifak sokulmazsa beşiktaş alır..ama hakemler bu maçı beşiktaş a bırakmaz görürsünüz

0|0
    0|1
  • Besiktaş yensinde nerde izleyeceğimiz önemli değil

0|0
    1|0
  • Evde izleyeceğim yarın yıkılır herhalde bizim ev.

1|0
    0|0
  • iki ihtimalli bir durum, tek ihtimalli sonuç ihtimaller ya ev ya arkadaş ortamı.

sonuç beşiktaş rahat kazanacak

1|0
    0|0
  • umarım besıktas kazanır

1|2
    0|1
  • Evde plazma karsısında cerez cips

0|0
    0|0
  • hak eden kazansin

0|0
    0|0
  • Beşiktaş alacak hissediyorum

(alamadı)

0|0
    0|0
  • Radyoda izliycem asdfhj

0_0

1|0
    0|0
  • Şu iş yoğunluğu olmasaydı statda izleyecektim...Artık bir yandan çalışırken bir yandan da göz ucuyla takip edicez mecburen = )

0|0
    0|0
  • Abim dışarda izlerse evde, evde izlerse dışarda.

1|0
    0|0
  • Son 2 sezondur oldugu gibi aynı yerimde. Opel tribünü! eski adıyla pegasus !

0|0
    0|0
  • Evde izlerim, karşılıklı gollü bir maç olsun bari

0|0
    0|0
  • izlemicem beni ilgilendiren bir maç dil.iki takımada başarılar dilerim.

1|0
    0|0
    • seni çok ilginedirir bence uydurma

• bu söyledğine kendinde inandın mı sahi

• ben fenerli kişilerden daha değişik düşünürüm inanıp inanmamak sizin samimiyetinize kalmış.

• Parcalicaz nolacagi belli..

0|0
    0|0
  • evde tahminim berabere ya da bjk

0|0
    0|0
  • İş yerinde olacağım için netten izleyeceğim. Hakem hataları olmasa iyi olur. Sonuç önemli değil.

0|0
    0|0
  • kayfede bakcam inşallah

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 15

• Evde izlicemm. İnşallahh Galatasarayımmm kazanırr

1|1
    1|0
  • Yense de yenilse de her zaman yanındayım Beşiktaşımın :) Gönlüm beşiktaştan yana iki takım iki dev ikisi de iyi bence şansı olan kazansın :)başarılar dilerim

3|3
    0|1
    • 2 dev diyo ya besiktasın neresi dev arkadas.sıradan anadolu takımı işte.trabzon neyse bjkde odur.

• 100 yllık tarihi kulüpler karşı karşıya avrupa belki önemsemiyor maçlarımızı ancak türk insanlarımız çok önemsiyor çünkü bu iki takım türkiyenin dört büyük takımlarındandır size katılıyorum.

• Teşekkür ederim haklısınız ülkemizin takımları, hepsi ülkemizi temsil etti öyle ya da böyle.

• Bu arada, çok ayıp ediyorsun arkadaşım. Galatasaray'ı büyük harfle başlayarak yazıp Beşiktaş'ı küçük harflerle yazman dikkatimi çekti.

Düşman mıyız :/

Hak eden alır.

Tabi gönlüm BEŞİKT"AŞK'IMDA.

2|2
    0|0
  • derbi mi varmış :D

1|1
    0|0
  • hiçbir fikrim yok :)

0|0
    0|0
  • Burada güzel bir cafe var Beşiktaşlı kardeşim ve güzel bir Brezilya Kahvesi eşliğinde maçı izleyeceğim heyecanlı bir şekilde:)

0|0
    0|0
  • Ooooo Saldır BEŞİKTAŞ 'ım !

1|2
    1|1
  • Evde ins cakariz gs ye

3|1
    0|1
  • çokda umrumdaydı şike yapan parayla maç kazansınlar sizde gerçekten oynuyorlarmış gibi izleyin.

0|0
    0|0
  • aşkım ve arkadaşlarıylaaa :) beşiktAŞKım <3

1|0
    0|0
  • Evde tabii ki. Annem bir Galatasaraylı, Babam bir Fenerli ve ben bir BEŞİKTAŞLI olarak izleyeceğim. LigTV1 LigTV2 LigTV3 hepsi açılıyor mübarek. Ailece Futbol manyağıyız.

Küçük odaya da D-Smart almayı düşünüyoruz sırf bu maçlar için

0|0
    0|0
  • Evde babacığımla izleyeceğim o beşiktaşlı ama olsun.

0|0
    0|0
  • izlemeyecem bir fenerli olarak bana ne ya :)

0|0
    0|0
  • Malesef evde :(

0|0
    0|1
  • Arkadaşlarla beraber beşiktaşlı bi'arkadaşımızın evinde izlicez..

0|0
    0|0
Yükleniyor...