Trabzonspor başkanının juventus hakemi ayarlamış demesi hakkındaki düşünceleriniz?

trabzonspor başkanının juventus hakemi ayarlamış demesi hakkındaki düşünceleriniz.

Güncellemeler:
hakem filen anlamam ben fenerbahçe liyim benim golümü vermesin kadıköyü tepesine yıkarım yuhlarım tribünde işte böyle yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuh hakem soyunma odasına giderkende sana kaç para verdiler der diye barırız çünkü biz fenerbahçe liyiz :)))

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Birader has ve has trabzonsporluyum ve fanatiğim.Anladığın doğuştan yazılmış kaderime.19 yaşındayım ve şampiyonluk yüzü görmedim.Nasıl bir sevdaysa bir türlüde vazgeçemedim.Ben trabzonsporun herşeyini anladım.Dün ki maçta iyi oynadılar ama kazanamadılar.Evet hakem hataları oldu halbuki neden hep yenilgiden sonra bir bahane bulunur ki taraftarı kandırmaya ne gerek var.Yaw dün gördük Alexandru Bourceanu yok neymiş çok iyimiş lan dün ki maçta ne yaptı ? futbolcu dedin ayakta duramadı.Ee sen koskoca juventusla yapıyorsun bir takımdaki eksiklere takviye yapsana koymuşsun mustafa yumluyu 2.ci golü onun yüzünden yedik aykut demir futbolcu değil zaten.En önemlisi forvet emre güralı koymuşsun bucaspordan gelmiş hayatında avrupa maçlarına çıkmamış süperligde karambole 2 gol atmış ve tam bir golcü damgası basın yayına salmış taraftarlar kandırılmış sonrada juventus maçında ilk 11'de.Koçum bu adam tecrübesiz dün ki maçta ayakları titriyordu ilk 5.ci dkda önü bomboştu topla dripling yapmayı bilmiyor halbuki forvet.Hep böyle bu trabzonspor yenilince bahane bulurlar ve hep taraftarı kandırırlar para yerler.Birde Juventus maçına gs'nin taktiğiyle girmiş.Ulan senin takımın ne ki gs taktiğiyle çıkıyon çıksan ne olacak sen gsyi küçük mü görüyon adamlar takım...Son diyeceğim bu takımdan cacık olmaz.!

1|1
    0|0
    • burada bazı kişilerden gs li ve trabzonlulardan küfür yedim oldu ama sana helal olsun diyorum adamsın trabzonlu.

• Neyse gül için eyvallah.

• eywALLAH.

Kızlar Ne Diyor 5

• saçmalamış. ama Trabzonsporun bir golünü vermedi. o gol çok şeyi değiştirebilirdii

0|1
    0|0
  • Hakemi ayarlamaya neden gerek duysun ki?

Sanki Barcelona gibi bir takımla mı oynuyor?

Heriflerin parasına yazık değil mi?

Salak mı ki bunlar?

YA SİZ KİM BARCELONA REAL MADRİD?

0|1
    0|0
  • Hep hakemde olur suç zaten :))

0|1
    0|0
  • Hakemin hatasının kurbanı oldular doğru ama belki de bu biraz ağır olmuştur yine de hakemler TS'ye karşı tavırlı bence bunları bir kenara bırakıp evlerinde Juve'yi nasıl yeneceklerini düşünsünler

0|0
    0|0
    • ya saçmalamayın ne takıntısı fenerbahçe ye karşı bir takıntıları vardı geçen sene ama o bile abartı değildi.fikrinize saygı duyuyorum.

• trabzonsporun hakkı yendi 2-1 çok şeyi değiştirirdi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...