Erkekler sizin yüzünüzden ağlayan bir kız için ne düşünürsünüz?

erkekler sizin yüzünüzden ağlayan bi kız için ne düşünürsünüz?

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• İtici gelir. Eğer benim karşılaştığım bir sorun için ağlıyorsa, ağlamak yerine bana destek olmasını beklerim; eğer destek olamıyorsa da en azından beni onu teselli etmek zorunda bırakmamasını.

Eğer benim ona yaptığım bir şey yüzünden ağlıyorsa da, kendisinin büyük olasılıkla bunu hakettiğini ve ağlamanın herhangi bir şeyi çözmeyeceğini anlamasını beklerim.

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bende dayanamam bi kadın bana ne yaparsa yapsın zoruma gitmez ama benim için gözünden akan tek damla yaşa dünyayı kurban ederim yani o derece gözüm kararır

0|0
    0|0
  • ağlamaması için kendimden ödün vermem gerekmiyorsa elimden geleni yaparım.

Ama ağladığı için üzülürüm, düşüncem ise neden yani bu derece diye geçiririm aklımdan.

0|0
    0|0
  • kızı aglatacak duruma düşüren bi erkek bişey düşünmez (öküzlerin düşünme yetenekleri yoktur)

3|1
    0|1
  • kız aglatmak iyi degil ...benim için hoş olmaz

3|1
    0|0
  • dayanamam hiç kimsenin gözyaşlarınıa ,gerçekten için için aglıyorsa ,bir çocuk kadın veya bir ihtiyar ,veya bir kız ,dünyayı alırım karşıma ,hele benim içinse ,yıkarım dünyayı sel olur akarım,

2|0
    0|0
  • Benim yüzümden ağlıyorsa, ben ağlattıysam pişmanlık duyarım, vicdan yaparım. Kendimi affettirmek isterim...

1|0
    1|0
  • öncelikle ERKEK ADAM ağlatmaz bunu söyliyim ;)

eğer kazara oldu da benim için ya da benim yüzümden ağlıyorsa dağları bile delerim onu mutlu edebilmek için :)

1|0
    0|0
  • haydaaa şimdi sevdiğimi benim yüzümden ağladığını düsündümde kahrolurum valla

0|0
    0|0
  • Timsah gözyaşları dökenler yok değil hani. Bilemedim.

1|1
    1|0
  • ben ağlayan kadına hayatta dayanamam..

1|0
    0|1
  • Dayanamam... Gülmesi için herşeyi yaparım..

0|0
    0|0
  • üzülürüm benim yüzümden ağlıyorsa eğer kendimi afettirmenin yollarıni ararım

1|0
    0|0
  • Ne yapmışımda ağlamış ilk önce onu sorarım, belki saçma sapan birşeye takıntı yaptığı için ağlıyor.

0|1
    0|0
  • genel olarak hoşlanmam, itici-suçluluk duygusu..

0|0
    0|0
  • büyümemiş olduğunu düşünürm..

0|1
    1|1
  • ne sen sor nede ben söyliyim...

0|0
    0|0
  • ben giderdim yanına sarılırdım :)

0|0
    0|0
  • Üzülürüm.

0|0
    0|0
  • Umurumda değil.

0|1
    3|1
    • al işte etraf böyle hayvanlarla dolu

• Acaba ne yaptı da ağlattım? Bunu düşünmüyor kimse. Ama biraz gaddar oldugumu kabul ediyorum.

• içim parçalanır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bazısı hissiz kalır banane der

bazısı da delikanlı olur zaten onlar ağlatmaz

0|0
    0|0
  • Vicdan azabı duyarlar.

0|0
    0|0
  • rimeli akarsa bi kadının sonu iyi değil :)

1|0
    0|0
  • ben acırım kendini pasif duruma düşürme sakın:DDD

1|0
    0|0
  • Sadece egoları tatmin oluyor

0|0
    0|0
  • Yüreğim sızlar.

0|0
    0|0
  • bi erkek için ağlamam ağlarsamda bunu onun görmesine izin vermem sanırım bundan kaybederim

0|0
    1|0
  • benim sevgilim aptallık olduğunu düşünürdü. beni ağlatırdı sonra da bu kızlar ne aptall ya erkek için ağlıyorlar derdiii hainn odunnnn ne olcakk gene sinirlendim ya

0|0
    0|0
  • bi erkek için ağlamıyodur, kesin gözüne toz kaçmıştır diye düşünürüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...