İyi bir sporcu olmak için ne yapmak gerekir ?

İyi bir sporcu olmak için ne yapmak gerekir

?

0|0
311

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Yetenekli olduğun alanı keşfetmelisin önce, yani hevesler değil de gerçekler biraz daha önemli. Az sayıda kahramanın başardıklarını başarmaya çalışıp başarısız olursun yoksa. O yüzden her şey çalışmakla alakalı, sen ne diyorsun be, Herkes her şeyi yapabilir sana ne oluyor vb. şeyler çok geçerli olmaz bu durumda. Ondan sonra konsantrasyon, azim, kararlılık, devamlılık, sakinlik, soğukkanlılık, (takım sporu yapıyorsanız) çok sayıda kişiyle çalışabilme yeteneği, uyum gibi yetenekler lazımdır. Bütün bu ögeler bir araya geldiğinde iyi bir sporcu olursun. CR7, Zlatan İbrahimovic, Kobe Bryant, Işıl Alben, Serena Williams gibi kişileri örnek olarak gösterebiliriz. Ama spor yaparken amacın da önemlidir. Benim bahsettiğim profesyonel sporcular için geçerli olanlardır. Yok ben sadece sevgilime güzel görünmek ya da vaktimi olumlu kullanmak istiyorum diyorsanız yapacağınız tek şey spor ayakkabılarınızı ve eşofmanlarınızı giyip koşmaktır ;)

0|0
    0|0
  • çalışmak dinlenmek, beslenmek ve cok cok okumak gerek. bilgilenmek gerek. coğu sporcu kaslarını geliştrirken beynini ihmal ediyor.

0|0
    0|0
  • yetenek ve çalışmak ötesi yok...

0|0
    1|0
  • süreklilik ve azim bana göre.

0|0
    0|0
  • zeki çevik ahlaklı

0|2
    0|0
  • hergün en az iki saat çalışmak gerek

0|0
    0|0
  • düzenli ve sıkı bir çalışma gerekir birde yetenek lazım tabi

0|0
    0|0
  • yetenegin olması gerekır ilk basta sonra azım ve calışma ve bedensel yeterlilik

0|0
    0|0
  • spor yapmak sart tabi :D

0|0
    0|0
  • çok çalışmak gerekir. çok fazla. Profeeional olmak için tabi.

0|0
    0|0
  • bir spora başlamak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sabır, inatçılık ve kararlılık biraz da doğuştan yetenek

0|0
    0|0
  • Digerlerine gore 2 saat fazla calismak bkn:c.ronaldo

0|0
    0|1