Takımınızın Renklerine Aşık Mısınız? Peki Neden?

Takımınızın Renklerine Aşık Mısınız? Peki Neden?

Ben koyu bir Beşiktaşlıyım. Siyah-Beyaz'a aşığım denilebilir.

Nedeni ise;

Beşiktaşın asıl renkleri Kırmızı-Beyaz'dır fakat 1912 Balkan Savaşı mağlubiyeti neticesiyle yas ve üzüntüyü temsil etmek için Siyah-Beyaz'a çevrildi.

Güncellemeler:
Herkese +1

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımız siyah beyaz değil mi aslında. Bu hayatta bazen seviniriz bazen üzülürüz yani hayatımız bazen siyah bazen beyaz olur. Takımımız yener beyazını yaşarız, yenilir siyahını yaşarız. HAYATIMIZ SİYAH BEYAZ diye boşuna demiyoruz dimi. Bunu sadece Beşiktaş'lı olduğumuz için demiyoruz hayat gerçekten siyah beyaz işte hayatın içinde tem olarak Beşiktaş'ımızın renklerini yaşadığımız için bu renklere aşığız. HAYATIN ANLAMI SİYAH BEYAZDIR.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• benim aşık olduğum renklere karşı nedenim yok.açıklayamıyorum.beni ona çeken gizli bir güç var.

bak hacı benim renklere aşık olmam çocukluktan başlar.ben 5 yaşındayken dedem sayesinde beşiktaşlı oldum ama beşiktaş fenerbahçeye yenilince fenerli oldum.fener de cimboma yenilince galatasaraylı oldum.cimbom fenere de beşiktaşa da yenildi ama asla takım değiştirme fikrini bir daha düşünmedim.çünkü ayrılamadım o takımımdan.beni o takıma karşı çeken gizli bir güç vardı ve bu bana huzur veriyordu.o günden beri galatasaraylıyım ve her zaman sarı kırmızı renklere aşığım <3

1|0
    1|0
  • kartalice ne guzel soyledin de diline kurban evet BESIKTAS li olmak bir gururdur simgesi ile onuru ile sportmenligiyle BESIKTAS siyah , beyaz dan ya da kartalin dan cok daha fazlasidir

ayrica eger o balkan topraklari geri alinirsa tekrar rengi kirmizi beyaz olacak

ve bu nicki bu yuzden aldim BESIKTAS li oldugum icin

ASK tir o ASK BESIKTAS ASK i

1|0
    0|0
  • Sarıyı oldum olası çok seviyorum hele yanında Lacivert olunca tadından yenmez

2|1
    0|0
  • Bizler karanlığın içindeki aydınlıklarız SİYAH-BEYAZ !

1|0
    0|0
  • asil bir takımın renkleri de asildir. beşiktaşıma da renklerine de aşığım . siyah ve beyaz kadar güzel bir renk yoktur hiçbir renk bu ikilinin yerini tutamaz.

iyi ki beşiktaşlıyım be ...

1|0
    1|0
  • siyah, beyaz, asalet.

1|0
    0|0
  • sarı lacivert <3

2|1
    0|0
  • siyahın zindan olsun, beyaz aydınlık. herkese nasip olmaz Beşiktaşlılık !

1|0
    1|0
  • aşık olunmazmı bu renklere link

0|0
    0|0
  • SARI LACİVERT FENERBAHÇE 1453.

1|0
    0|0
  • Evet

asaletin renkleri

0|0
    0|0
  • ben takımımı renkleri için tutmam.Galatasaray ismi bana çok asilce geliyor ve AVRUPA EFSANESİNİ hatırlatıyor :))

0|0
    0|0
  • Sarı rengi tadında bir hayatın olsun istiyorsan Lacivert renginde bir karekterin olmalı

0|0
    0|0
  • kanım sarı lacivert akıyor doğuştan fenerbahçeliyim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sarııı laciverttttt en asil renklerrrrr

2|2
    0|0
  • aşık değilim ama renkleri beğenirim yani dişi kanaryayım ben :D

sarı larcivert ahey ahey

2|2
    0|0
  • geber cimbom

3|2
    1|1
  • HEM GÜNDÜZÜM, HEM GECEM!

BEŞİKTAŞ'SIZ BİR DÜNYA DÜŞÜNEMİYORUM.

AŞKTAN ÖTE BİR ŞEY BU!

1|1
    0|0
  • BORDO-BEYAZ'a hastayım <3

Bandırmaspor <3

1|0
    0|0
  • Renklerimize aşığım Galatasaraylıyım ve ben bunu belli bir nedene bağlamak istemem içten gelen bir duygu çünkü bir yaşam tarzı bile diyebilirim bir sürü başarımız var sıra 4.yıldızda dünya yıldızlarını getiren bir kulübüz,10 yıl içerisinde çok iyi yerlerde olmayı hedefleyen bir kulübüz işte,her zaman şerefiyle oynayan,tarihinde şerefli oyuncuları barındıran bir camiayız işte bu yüzden AŞIĞIM SANA GALATASARAY!

0|0
    0|0
  • evet aşığım.

Güneş bile SARI doğup KIRMIZI batıyor.

daha ne olsun ki =))

1|0
    0|1
Yükleniyor...