Kendinizi bir siyasi partinin lideri düşünün mantıklı ve olabilecek neler vaat ederdiniz?

Lütfen mantıklı ve olur cevaplar atın yok herekese milyar maaş felan yazmayın :D :D

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• 1-istanbul-ankara-izmir başta olmak üzere dünyanın en büyük çöpten enerji üretim tesisi kurardım

2-üni harçlarını kaldırmak

3-asgari ücret net 1.300 tl

4-meslek sertifikaları (herkesin her işi yapmasını engeller doğru iişi doğru insanlar yapar.

5-kadrolu istihdam ya da taşeron firmalara ciddi önlemler sözleşmeli çalıştırmaya son.

6-seçim zamanı partilere devlet bütçesinden yardım verilmesine son.

7*hakkında dava devam eden ya da hüküm giymiş kişilerin seçilme hakkını kaldırmak.

8-ithalata sınırlama özellikle ce olmayan ürünler.

9-çakma ürünlerin üretilmesi satılması ciddi cezalar

10.metro otoyol.yer altına indirmek.

11-deniz ulaşımını arttırmak

12-ihraç ve çiftçiliğe yüksek krei vergi indirimi gibi kalkındırıcı unsurlar saplamak

13-imar planlarında değişiklik yeni yapılanmada mutlaka otopark yeşil alan bırakılma zorunluluğu.

14-sgk primlerini azaltarak özel sigorta yapılmasını teşvik etmek.(sağlık )

15-üni öğrencilerine maaş bağlanıp okul sonrası bunu tahsil etmek.

16-kredi ve kredi kartlarına sınırlama(maaş ile orantılı limitler borçlanmayı azaltmak için )

dahasıda var :))))

0|1
    0|0
    • sğpersin arkadaşım 6 yı merak ettim o niye öyle?

• yerel seçimlerde ve genel seçimlerde devlet bütçesinden siyasi partilere inanılmaz paralar veriliyor bayrak flama için ve o flamalar seçim sonrası çöpe gidiyor o parayla onlarca okul yapılır öğrenci okutulur ya da fakir fukaraya iş imkanı sağlanır.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç bir halt yapmayıp yapıyor gibi görüneceğime söz veririm.

0|1
    0|0
  • türkiye kendi silahını yapacak uçağını arabasını türkler uyur petrol akar diyorlarmış avrupa doğru söylüyorlar tabi 100 yıldır petrol akıyor biz bakıyoruz petrol arardım yer altı kaynaklarını kendim işlerdim türkiyenin malını kimseye yedirmerzdim peşkeş çekmezdim vatan hainlerine idamı getirirdim çünkü şart şimdilik aklıma bunlar geliyor çok güçlü silahlar yapardım kesinlikle kendi işimi kendim görür dışarıya bağımlı olmazdım işbirlikçileri idam ederdim çünkü şart yoksa olmaz

0|1
    0|0
  • Sosyal yaşam düzeyini arttırır, asgari güvence verirdim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• eğer iktidar olursak, Türk halkının önünde söz veriyorum.. imralı canisi idam edilecek ! ;))

0|1
    0|1
Yükleniyor...