Bu rüyanın anlamını bilen var mı acaba?

bi rüyayı 6 kere gördüğünüz oldumu aynı rüya ama yani söyle anlatim rüyada hep aynı kişi beni silahla vuruyor ve bi arkadaşım beni korumak için her defasında önüme geçiyor ama yine vurulan ben oluyorum. bunu anlayamadım başıma kötü bişey mi gelicek sizce?

Güncellemeler:
Ya bi süre geçtikten sonra aynı şeyleri görünce insan korkuyor hiç değişen bişey olmuyor hep aynı yani kafama takıldı ondan.

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• oluyo ama 6 gün ardarda değil mesela dün gördüğüm rüyayı aylar haftalar sonra tekrar görebiliyorum bence bilinçaltında çok yer etmiş o yüzden görüyo olabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim kuzenime oldu ama rüyadan hiçbir sonuç çıkmadı.Sorun etme, rüya bilinçaltının yansımasıdır.Ayrıca insan her gece zaten rüya görür ama çoğunu hatırlamaz.

1|0
    0|0
  • Yıllardır gördüğüm rüyalar var. Bazıları dizi film gibi tekrar ediyor.

0|0
    0|0
  • sen seçilmiş kişisin

1|0
    0|0
  • ben umursamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de geçmişte bir rüya görmüştüm, bunu neredeyse 8-9 gün gördüm her gece.. Biri beni kovalıyor ve ben çiftlik gibi bir yere saklanıyorum, sonra o geliyor koca çiftlikte beni arıyor bağıra çağıra.. Sonra kendiliğinden geçti başıma her hangi bir şey gelmedi..

0|0
    0|0
  • 6 kere oldumu bılmıyorumda ust uste bırkac kez gordugum oluyordu benı cok etkıleyen seylerı hergun ryamda gordugumde olmustu 1 ay sanırım gormustum kotu bırsey olmamıstı

0|0
    0|0
  • Sorun etmemelisin bence. Sorun ettikçe daha çok bilinçaltına işlenir, işlendikçe görürsün o rüyayı.

0|0
    0|0
  • cevrende düsmanin var demek galiba emin degilim

0|0
    0|0
  • vuran kim cins?

0|0
    0|0
Yükleniyor...