Aziz yıldırım ve adalet

sivas maçından sonra biz hakemlerin bizi tutmasını değil adaletli yönetmesini istiyoruz diyen aziz yıldırım kasımpaşa maçından sonra neden hiç ses çıkarmayıp adaletli yönetim istiyoruz bu maç ta kasımpaşanın hakkı yenmiştir demedi ? Aziz yıldırım adaletli yönetim mi istiyor yoksa kendi takımının kollanmasını mı ? Aziz yıldırım adalet derken bile komik olmuyor mu arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şike yapılmış belli birşey. Bir sürü kanıtı var. Şike kanıtlarını gördüğü için uefa bile 2 yıl men cezası verdi fenere. Ama hala bizim uefa şikeyi göremiyor. AzizYıldırım ve adalet kelimeleri yanyana bile kullanılamaz. Gerçekten Adalet olsaydı. Fenerbahçe Küme düşer. Aziz Yıldırım hapse girerdi. Bizim bu Türkiyeyi anlamak mümkün değil. hayretler içerisindeyim. şike yapmış bir adamın göklere çıkarılığınıda gördük. Not:BEN FENERBAHÇÇELİYİM.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aziz yıldırımın adaletten bahsetmesi saçma.bi kere tff onun yanında biz gs kontra ataktayken maçı bitiren hakemlerden mi bahsedeyim her hafta burağın verilmeyen net penaltılarından mı bahsedeyim,17 takımın 6+0a karşı çıkıp sırf fener istiyo diye tffnin 6+0ı devam ettirmesini mi sayayım, futbolcularının rakip oyunculara tekme atıp küfür etmesi ve bunların sonucunda sarı kart bile görmemelerinimi sayayım, uefa nın cas ın şikeliğini onaylayıp tff nin şike yok demesinimi sayıayım .

0|1
    0|0
  • Kesinlikle her şeyin kendi lehlerine olmasını istedikleri için böyle TFFde bu baskıya gelemiyor bence kolluyorlar da zaten kendi hatalarını görmeyip uzatmalarda gollerini sayan ben değilim sonuçta

0|0
    0|0
  • bu şike lekesi kıyamete kadar silinmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu böyledir fbye yapılınca hakem hatası hakemi nerdeyse vatan haini yapacaklar.Hakem kendi lehine kararlar verince türkiyenin gururu olur.Ezik her yerde eziktir.Hiç bence muhabbete girme.

1|2
    0|0
  • valla aziz yıldırımın naptı beni hiç alakadar etmiyor ben kadıköyde taraftar grubundayım bizim işimiz oyuncularımıza destek vermek ve hakemi etki altına almaktır soran arkadaş kadıköydeki maçı sana verseler taraftar baskısından yönetebilcekmisin ben her kadıköy maçında ordayım.

0|0
    0|3
    • Siz hakemlere yükleniyosunuz sadece yok macı kaca sattın falan filen siz hakimin yerinde olsanın bu şekilde size dense macı nasıl yöneteceksiniz.Sİz hakemlere baskı yapıp hakemle mac almaya calsıyosunuz.

• biz taraftarımıza destek verip rakip oyuncuyu ve hakemi yuhluyoruz şampiyonlar liginin en iyi hakemini getir onuda etki altına alırız.

Yükleniyor...