Askerden önce nişan yapmak ne kadar dogru

askerden önce nişan yapalım gelince dügün diyor ama ailem bu konuda eskiden beri sert mesela bizle ilgilı değil ama askerden önce birisi nişanlanmış diyorlar annem hemen ne kadar yanlış o çocuk orda duramaz kaçar gelir diyor bu konuda zıtlar sizce de yanlış mı bu

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• az önce bir arkadaş yazmış..

gitmek var dönememek var dönmek var görememek var..

ölüm var iki taraflı... huy var iki taraflı.. senin de onun da gönülleriniz başka yönlere kayabilir.. fikirleriniz değişebilir, farklı ortamlara girilip karakterleriniz bile değişebilir..

iki sevgili olarak gönder askere, geldiği zaman nişanlanır mısınız? evlenir misiniz? ayrılır mısınız? o zaman karar verin bence..

Allah hayırlı teskereler nasip etsin..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• askerden önce nişan yapmalarının bir nedeni de seni kacırmamak. baglamış oluyorlar. askerliğini yapsın gelsin değişen cok sey olur.

0|0
    0|0
  • Bu bir sınanma süreci diye düşünüyorum. Bence yapılmamalı. İki taraf bu süreçte dahi kopmuyorsa bağlar çok sağlam demektir.

0|0
    0|0
  • Evliliğin acelesi ya da geç kalınmışı olmaz, önemli olan şey birbirinizin "DOĞRU" insanlar olduğuna karar vermiş olmanız, ve birbirinizi koşulsuz, "SİZ" olduğunuz için (başka bir şey gözetmeden, dürüst, temiz, saf ve sınırsız bir sevgi ile) bir ömür seveceğinizdir. Eğer bu koşullar altında evlenecekseniz ha önce ha sonra farketmez. Ama bu koşullardan birinden bile bir şüphe duyuyorsanız düşünmek gerek derim...

0|0
    0|0
  • kız tarafından değil de erkek tarafından bakacak olursak, ben tüm askere giden arkadaşlarıma şunu demişimdir;

mümkünse ciddi bir ilişkin olmasın, varsa sözlenme, nişanlanma, bunlar olmuşsa sakın evlenme, evliysen sakın çocuk yapıp gitme askere diye...

0|0
    0|0
  • yeni askerden geldim nişnlısı için kaçan arkadaşlarım olmadı fakat oldukça fazla sorun yaşadılar asker ocağında heran konuşabilme gibi bir lüksün olmuyor hele bir de hassas bir noktadaysan haftada bir telefon bul öpte başına koy hem zamanın ne getireceği belli olmuyor sen en iyisi annenin sözünü dinle hem askere gidecek sevgilin için sıkıntı yaşanmasın hem de asker dönüşü daha iyi bir nişan töreni yaparsınız allah şimdiden sizi kavuştursun

0|0
    0|0
  • doğru degıldır malum askerlıktır gıdıpte dönmemek var gelıpte görmemek var sevıyorsan nışan yapmadanda bklrsın... fazla degıl zaten 12 ay

0|0
    0|0
  • yanlış nereye kaçıo mk öyle :D

0|0
    0|0
  • ÇOK YANLIŞ

0|0
    0|0
  • alakayı çözmedim askashd

0|0
    0|0
  • annen haklı ben olsam nısanlanmam neden mı kıza guvenmem bn askerde o burada :)))

0|0
    0|0
    • yok ben güvenilmeyecek biri değilim oda bilir bunu

• sen guvenılır olablrsn ama mıllet guvenılır deıl ıns anlıyorsundr hadı by :

Kızlar Ne Diyor 5

• anneni haklı bulduğum için söylemiyorum bunu . çünkü siz sevgiliykende gelecek olan adam kaçıp gelir.ama askerden sonra erkeklerin düşünceleri değişiyor. yaşında genç sanırım bence bekle askerliğini yapsın sonra nişanlan. benim fikrim.

0|0
    0|0
  • en azından izine geldiğinde yapabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Niye kaçıyor yahu ne ilginç düşünce.

0|0
    0|0
  • Bu kadar aceleci olmak saçma ..

0|0
    0|0
  • Sakın askerden önce nişanlanma sakın sakın ben pişmanım acayip. Kafayı yiyorum burada ya!

0|0
    0|0
    • anlatır mısın biraz neden ? Yanlış bir adım atmak istemiyorum

• Çok sevsemde askerdeyken soğudum .s uzakta olması ilgilenememe ya da ne biliyim zaten çok tartıştık. Başta seviyodum ama komutanlara sinirlenip gelip benden öyle basit şekilde ayrılması çok koymuştu sonra affettim. Affetmez olaydım! Şimdide ayrılamıyorum oda ayrılmıyo. Yüzük felan umrumda değil artık! Nisanda izinimi ne varmış yanıma gelecekmiş. Annem çeyiz dedikçe dellenir oldum.

Yükleniyor...