Hangi durumlarda hakkınızı helal etmezsiniz?

Gizli Üye
'Sana kırgın değilim artık.. Yokluğuna kızmamayı da öğrendim zamanla. Dargın da değilim, ama bir tek hakkım helal değil. Bunu böyle bil.'

Emre Gökçe

Helallik almak önemlidir. Birbirimize hakkımızın geçmesi için illa ki arada somut ya da maddi bir şeyler olması gerekmez. Manevi durumlar da söz konusu olabilir. İnsanların birbirine vakitlerini harcayıp iki kelime sohbet etmesi bile hak konusuna girer.

Her zaman herkese hakkınızı helal eder misiniz, yoksa bazı durumlarda hakkınızı helal etmediğiniz de olur mu? Ne gibi durumlarda hakkınızı helal etmezsiniz?

Dinlemek isteyenlere gelsin; link

Teşekkürler.
Güncellemeler
+1 yıl
Benim de birçoğunuz gibi hakkımı helal etmediğim, bunu hak etmeyen kişiler var elbette...

Herkese gelsin, link

Gününüz güzel geçsin. Her şey gönlünüzce olsun.
Hangi durumlarda hakkınızı helal etmezsiniz?