Sizce ciddi düşünüyor mu?

Sevgilimle 2 gündür aramız bozuk. Ben onunla gerçekten çok ciddi düşünüyorum ve onun ciddi düşünüp düşünmediğini bilmiyorum. Beni çok seviyor bunu her zaman her fırsatta gösteriyor ama emin olamıyorum. O yüzden 2 gündür soğuk davranıyorum ona. Az önce mesaj attı , pazar günü göreceksin ciddi olup olmadığımı diye baya ısrar ettim nolucak pazar günü diye bana bize gidecez dedi. Ailemle tanisacaksin dedi. Sizce ne yapmalıyım ? Lütfen Yardım edin. Ailenizle tanistiracaginiz kizla ciddi düşünürmüsünüz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ciddi olmadığım bir kızı neden ailemle tanıştırma gereği hissediyimki sadece gerçekden sevdiğim kızı ailemle tanıştırırım zaten tanıştırdımda

1|0
    0|0
    • Haklısın ya ama şimdi asıl sorun tanisinca nolucak ya ailesi begenmezse beni vs.vs

• sen ailesiyle tanıştığında kendin ol yeter seni sen olduğun için kabul etsinler kendini değiştirme

Erkekler Ne Diyor 3

• ne zaman ıkı aıler bır araya gelırde yüzükler takılırsa o zaman anlarsın işin cıddıyetlıgını şımdı bol keseden atmakla olmaz ben cıddıyım demeklede olmaz...

1|0
    0|0
  • Bir erkek sevdiği kızı annesine anlatıp tanıştırmak isterse gerçekten seviyodur :)

1|0
    0|0
  • Benim arkadaşım ailemle tanıstıracagım deyip kızı eve götürmüştü... Sonra ikna edip kızı patlatmıstı... Bilgine...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tanışsan bir dert tanışmasan ayrı bir dert. acaba beni beğenecekler mi ? anlaşabilecek miyiz ? o , bu , şu derken ay işin zor

1|0
    0|0
    • Bende onu düşünüyorum işte. Ya Begenmezlerse ya soğuk davranirsa annesi çok kafaya takarim bide böyle şeyleri :(

• Onu çok seviyorum ben ya aşık olduğum tek adam ama korkuyorum işte bizi ayırmaya kalkarlarsa diue

• korkma siz sağlam durun gerisi boş

Yükleniyor...