Erkekler bir kızla yeni çıkmaya başladınız ama siz aramayınca aramıyor, sormuyor, merak etmiyor... Ne düşünürsünüz?

erkekler bikızla yeni çıkmaya başladınız..ama siz aramayınca aramıo sormuo meraketmio ne düşünürsünüz?kızlarda cevap verebilir

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• İlgisizlik işte :) Sende yazma :) Seven adam arar da sorar da ;)

0|0
    0|0
    • yanlış okudun sanırım yazmayan benim:)) de o ne düşünüoki bu tavrımla ilgili onu merakettim:)?

• Ya senin ona karşı soğuk davrandığını onu sevmediğini düşünüyordur. Ya da kendisi seni sevmiyordur. Ben kız arkadaşım bana yazmasa bile yazarım :)) Onun yazmasını beklemem

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• bir atarım iki atarım üçüncüye keyfi bilir o atmazsa bende atmam.

0|0
    0|0
  • kuş uçtu.

0|0
    0|0
  • bende o mesaj atana kadar sabrederim mesaj atmam geldikten sonra atarım

0|0
    0|0
    • ama sen atmayınca o inatla atmıo:))

• benim başımdada öle biri var ben atmıyorum hatta okadar inada bindiki aylarca bekledigim bile oldu sonra kendileri dönüyo bi şekilde ben böyle olunca bana deger verilmiyo gibi düşünürüm o yüzden sabrederim bazen derim ya gurur yapma atarım mesajı yine gelmezse atmam bidaha kimse vazgeçilmez degildir salla derim

• Eğer en baştan karşılıklı konuşmuşsak mesaj atmayı vs. sevmiyoruz diye; o zaman sorun yok.Ancak konuşmamışsak aramız soğuk olabilir.

0|0
    0|0
  • ya bende kız aramayınca aramam.çünkü o an müsaitmi abisimi bakıyor telefonuna benden hoşlanmadımı acaba diye bi düşünceye girerim.aramıyorsa galiba kafası sarmadı beni derim

0|0
    0|0
  • dalgama bakarım kısasa kısas pişman olur

0|0
    0|0
  • O beni arayana kadar başka kızlarla kaynatmaya devam ederim. İllaki arar o beni.

0|1
    0|0
  • bence cekiniyor yada alakasiz

0|0
    0|0
  • cool olmaya çalışan her saniye seni düşünen bir adam

0|0
    0|0
  • önce neden böyle oldugunu sorarım.olumsuz cevap karşısın da fazla üstelemem ve iptal ederim.

0|0
    0|0
    • sordugunda nerden cıkarıosun bunları dio:))

• meşgul olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o kadar aşırıya kaçmada tabi arada mesaj at

0|0
    0|0
Yükleniyor...