Erkekler niye bu kadar abazasınız?

Bakıyorum da erkeklerin çoğunun hayatta ki tek derdi kadınlar.

16-20 yaş arası tüm erkekler özellikle şimdi bakıyorum sen git bir kızla sevgili ol, kızdan ayrıl, kıza yalvar barışmak için, götünü bir güzel kaldır kız kendini bir şey sansın. Sonra sırada ki çocuğa hava taslasın. Yapmayın oğlum şöyle. 2 gram et parçası için kendinizi rezil ediyorsunuz.

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın Avrupa'da genelde kadın erkeğin peşinde koşar..Burada tam tersi..

Çünkü bu ülkede erkek peşinde koşan kadına o*opu gözüyle bakılıyor, kaşar , yollu deniliyor..Çünkü bu ülke kadınlarına çocukluktan itibaren beğenilmenin ve peşinden koşulmanın güzel ama beğenmenin ve koşmanın yasak ve günah olduğu öğretiliyor..

Erkeklerin eğitiminde de tam tersi söz konusu..Erkeklik tavlanan kadın sayısıyla doğru orantılı..

Kışkırtılmış erkeklik ve bastırılmış kadınlık durumlarının bu coğrafyadaki sonucu da burnu ve totosu havada kızlar oluyor..

3|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• abazalık diz boyu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bencede yanlış haklısın hep boş muhabet hayatda kadınlarda önemli şeyler var bende hep 2.plan geliyor benim ilk önce işe ve paraya ihtiyacım var

0|1
    0|0
  • yaşım 28 haklısın et parcası peşinde değilim artık eş peşindeyim

2|0
    0|0
  • Haklisin bldr sirf sevgilim olsun diye cikilmamali populer birinle cikanda kendini bisi saniyo.

Soruma bakarmisiniz ...

link

0|0
    0|0
  • Bravo arkadaşım helal olsun sana ...

1|0
    0|0
    • Ben sadece tüm insanların eşit olmasından yanayım, dişi türünün de, erkek türünün de. Zevk için dişi türünün egosunu yükseltmek aptallık.

• Sinirleniyorum bu konuyu düşündükçe

• sinirlenme sakin ol ..hiç takma kafaya ...

• ben 30 yaşındayım hâla abazayım. Birçok kadın oldu hayatımda oluyor da yine doymuyorum sanırım benimkisi rahatsızlık boyutunda :((

0|0
    0|0
  • Türkiye rahatsızlar ülkesi gurur denilen şey ayaklar alltında bizler aşırı değişik milletiz Dünya hala bizi çözmüş değil :)

0|0
    0|0
  • kend adına konuş ben abaza flan değilim.

0|0
    0|0
  • artık kız erkegin peşinden koşuyor abaza ların hepsi çirkin bence

0|0
    0|0
  • salagın tekisin birader farkındamısın kızlara o gözle bakan mal aabaza sensin...

0|0
    0|0
    • İstersen şu yukarıda ki bayanların yorumlarını da bir oku. Onlarda mı abaza? :)

Yükleniyor...