Bayan arkadaşlar bu durumla ilgili gerçekleri yüzüme söylermisiniz

10 yıl önce, ben daha 16 yaşımda oda 15... aynı sitede büyüdüğümüz saklambaç oynadığımız sonrada ilk sevgilim olan bu arkadaşla lisedeki ergenlik ve aklımın başka yerlerde olması sebebiyle ve gözlerimin motorize ekiplerde olması sebebiyle çocukken ayrılmıştık.. aradan yıllaaaar geçti büyüdük bambaşka insanlar olduk.. meslke sahibi olduk falan.. ama ben ara sırada olsa hesabını takip eder bakardım.. özellikle son 6 aydır ya sadece bir tanışma bir arkadaşlık gibi bir teklifte bulunmayı düşündüm... bakın.. aradan 10 yıl geçmiş ve özel bir arkadaşlık.. bence hiiçbi anormal durum yok.. ve ben bunu 3 4 günlük günaydınlaşmadan sohbet muhabbetten sonra söyledim.. çünkü zamanın değerli olduğunu öğrendim artık... başta sadece sohbet ettiğimizi sonuçta iki yabancı olduğumuzu falan söyledi ve ben şunu hissettim... bu arkadaş lafı başka yerlerinden anlamıştı.. bende ona pat diye bir sevgililk zaten olmayacağını sadece bir ARKADAŞLIK, ÖZEL bir ARAKDAŞLIK istediğimi söyledim... ama kafa takılmış hala böyle bir süreçe girmek istemediğini falan söyledi.. ne süreçi deyip duruyosun dediğimde tanışmayı süreç haline getirenler utansın gibi cevap aldım. eyvallah. bende dedimki başkalarının hatalarının faturalarını bana kesmesinin ne kadar doğru olduüunu sordum falan.. biraz düşün istersen hemen cevap verme kafanı tpla falan dedim.. ve ilk başta hayır diyen arkadaş bana tamam dedi.. kafasını toplaması gerektiğini tekrar yazacağını söyledi... bende memnuniyetle dedim... ve iki saat sonra bu arkadaşın fotoğrafı ortadan kayboldu.. yani engel falan.. sizce ben açık açık net bir şekilde adam gibi derdimi anlatma hata mı ettim ? kimseyi sıkboğaz etmem ben zaten.. öyle biri değilim yani. it değilim çakal değilim serseri değilim.. ama ben böyle bir karşılık aldım... nedir bunun anlamı.. yani bu engelin sebebi.. bana tekrar kusura bakma da diyebilirdi ve ben gidip boğazına yapışcak değilim.. neden tekrar yazcam sana dedi.. neden bu hareket ? biraz empati yaparak cevaplarsanız geçmişimiz olduğunu falan göz önünde bulundururarak ceavplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• sorun sende degilki. karsidaki insan anlamasi gerektigi gibi anlamamis. onun gözünde sen, kendisinin anladigi kadariylasin. doganin kanunu gibi bisey :D tabi arada insanlik nezaketde gidiyor o ayri mevzu. kiz nezaketende olsa INSAN gibi cevap verebilirdi bence.

0|0
    0|0
    • bende böyle düşünüyorum ama ben düşündüğüm için objektif olamayabilirim diye yorum istedim sizlerden... teşekkür ederim... ve sanırım dönüş olmayacaktır... neyse sorun değil ben söyledim ya içimdekileri o yeter... gerisi karşı tarafın sorunu :D

• yokmu sana puan verebileceği yıldız verebileceğim bir yer ? :D

• en iyi cevap secmissin dostum oda yeter sagolasin :D

Kızlar Ne Diyor 3

• senin de niyetin ona yazmakmış bunu kabul et terslenince hemen lafı nerenden anladına çeviriyosunuz ama olay bu yanii.. Kız ne yapsa az resmen haketmişsin öyle terslemeseydin belki şuanda yakınlaşmıştınız kıza böyle yaparak kendini kötü hissettirmişsin resmen

0|0
    0|0
    • yazmak ? tanımadığım birine ne yazıcam ben ? işte senin gibi anladı zaten... yani ufak ufak mesajlar ara sıra konuşmalar ... bunda yanlış nedir anlamadım...

• Pfff tm yok bseyyy

• 19 yıl önce sitemi vardı ? vardıda biz niye villadaydık ?

1|0
    0|0
    • şimdi nerde yaşıyosun mars ta kurulacak kolonidemi ?

• istememiş zorla güzellik olmaz takılma sende

0|0
    0|0
    • yo yo kesinlikle takılma değil, evet kadar hayır cevabıda olağan ve bunu göze alırız her zaman ama bu tavır.. ilginçç.. garip..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...