Mekik işe yarar mı arkadaşlar

Çok kilolu biri değilim. Vermem gereken 6-7 kilo var .boyum 178 .Basen ve göbekten çok rahatsızım. Az yiyiyorum. Ve her gün 180 mekik çekiyorum Göbeğim erir mi ? Fazla koşamiyorum

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• senin bol bol yürümen gerek. hem zayıflarsın hemde forma girer fit olursun. hızlı tempoda yurumelisin. boyun iyiymiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• eğer imkanın varsa bol bol yüz. Çok kısa zamanda daha mekik'e göre daha iyi kilo verirsin hemde vücudunun tüm kasları sıkılaşır şekillenir

0|0
    0|0
    • kafa kıyakken yazınca ne yazdıgımı tam anlamıyorum arkadaş :d daha kelimesi oraya nasıl girdi hatırlamıyorum. Anlatım bozukluğu olmuş resmen. Şimdiden özürlerimi iletirim :)

• mekik cekmekle sadece kas yaparsın yag atamazsın. bisiklet falan yapman lazım ve protein agırlıklı beslenmelisin

0|0
    0|0
  • göbek eritmeye elbetteki faydası olacaktır mekik çekmenin, ama esas yağ yakma hafif tempoda uzun süreli koşulardır.. bence az süreden başlayarak hafif tempoda koşu yapmalısın.. mümkünse yağmurluk tarzında birşey de olsun üstünde bol bol terle ;)

0|0
    0|0
  • o nası boy lan at mübarek benlen aynı boyda hatta 1 cm uzun :D

0|0
    0|0
  • erir erir en azından sıkılaşır

0|0
    0|0
  • yarar tabi sporun her türlüsü işe yarar :)

0|0
    0|0
  • sadece mekik yetmez koşmalısın hacı..

0|0
    0|0
  • kilo kaç ki

0|0
    0|0
  • yarıyor ama dikkat et belini incitme ben belimi sırtmı incittim ağrıyor çok zorlama yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır asla erimez koşamıyorsan yürü bari

0|0
    0|0
  • sıkılaşırsın bence ama dene bir sen :D

0|0
    0|0
  • evet yarım mekik daha çok işe yarıyor ama, basenlerin içinde ip atla gerçekten çok çok etkili vücudunu şekle sokuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...