Hiç bir gün gideceğim aklına geldi mi?

Böyle bir soru sordunuz mu ya da böyle bir soruya cevap vermek zorunda kaldınız mı?

Ayrılığın her türlüsü çok kötü. Dünyanın en iğrenç sorusu da bu bence. Ama bazı durumlarda sormak, bazı durumlarda da sorana cevap vermek zorunda kalıyor, hatta ardınıza bile bakmadan çekip gidiyorsunuz... Ya da bir gün bir geliyorsunuz ki "O" yok. Ne hissedersiniz?

• Evet sordum. Çünkü......
    15% (14)31% (16)20% (30)Oy Ver
  • Evet Cevap vermek zorunda kaldım. Sonra.....
    16% (15)12% (6)14% (21)Oy Ver
  • Hayır sormadım, sormam. Çünkü.....
    56% (53)46% (24)52% (77)Oy Ver
  • Evet sordum, aldığım cevap.....
    13% (13)11% (6)14% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet sordum. Biriyle çıkacaktım ona söyledim. Kimseyi sevemem seni sevmiyorum dedi. Onu unutmak için biriyle çıkacaktım. Biliyordu bunu. Bana git çık dedi. Unut beni beni dedi. Bu sorunun benzerini sordum ona.

-Peki sen , sen biriyle çıkacak mısın?

''Onun çıkması demek gitmek demekti benim için.''

-Hayır ben birini seviyorum, dedi.

Ne kadar sorduysam söylemedi kim olduğunu. Ben sadece beni sevdiğini duymak istemiştim. Hala duyamadım. Belki hiç duyamayacağım. Acıyorum kendime aslında.

O yok ne hissederim?

Sahi ne hissediyorum?

Özlemek. Sinir. Pişmanlık.

Onun bana bağırmalarını özledim. Seni sevmiyorum deyişlerini bile özledim. Onun inatla kızlarla gezip beni umursamayışına sinir oluyorum. Pişmanım , onun beni sevdiğini bile bile onun canını yakıp uzaklaştırdığım için pişmanım.

Gözyaşı hissediyorum yanağımda. Mutluluk hissediyorum , rüyalarıma geldiğinde. Onu hissediyorum , yok olan her şeyde.

Belki gitmesi iyidir? Kendimi kandırmak istiyorum. O gitti. Çünkü ; kısmet kader buydu. Onsuzluk benim kaderim. Onunla bir sonsuzluk değil , onsuz bir sonsuzluk.

Her yemeğime lokma olsaydı ölmezdi? Her gidişinde gelseydi ya da ben gittiğimde sarılsaydı pişman olmazdı? Beni cezalandırması ona ne kazandırıyor?

-Gel desem gelir mi?

1|1
    0|0
    • Gelse bile eski tadı olur mu? bunu soırmak lazım. Su an gelmesi degil geldikten sonra olusan yaraların sizi ne kadar etkileyecegi onemli. Gelip gelmeyecegi degil, nasıl geleceği onemli...

• Bu arada kendini ifsa edecek misin? :D Merakımdan sordum da :D

• Yoo böyle iyiyim :D Yakala ; link

Kızlar Ne Diyor 19

• Hep kalan için kötü oluyor zaten ...

Nasıl olmalı, hiç gitmemek mi lazım ya da hiç birine bulaşmamak mı :S

Konuşulmalı, habersiz, sebebsiz gitmemeli, gidilmemeli...

0|1
    0|0
    • Ya herkesten herşeyden kaçası varsa insanın. Ya aşamaktan bile soğuduysa artık... Kendi canından geçen başkasının canını düşünür mü. İnsan kendi içinde ne kadar iyi olursa olsun bencil değil midir ki?

• Teşekkürler. Beklediğim cevap buydu işte...

• Rica ederim :)

• Hic birgun onun aklina terkedecegim gelmezdi. 1 mesajla bitirdim herseyi, simarik ergen halimle. 6 yil gecti duruldum, hayatima da kimse girmedi, yani gezdim tozdum dondum degil. Ama sevdigimi ve onun beni ne cok sevdigini anladim. Ama o buz gibi. Birseyler var icimde diyor, ama bu halimin sebebi sensin diyor. Beklerim ben dedim, bekle belki donerim diyor, Allah bilir diyor. Bu durum iste hic aklima gelmezdi. Eden bulur.

0|0
    0|0
    • Eden bulur diye dusunmemek lazım sıkıntı olan acaba gercekten hak etmiş miydi? Ya da gerçektren sen su an dusundugun kadar suclu muydun? Ve sence de su an geri donmeye deger mi? Ben acık konusayım. Donsen de kesinlikle ne o seni eskisi kadar sevebilecek ne de sen eski tadı bulabileceksin. Baska bir cıkıs yolu bul bence...

• Gercekten hak etmemisti. Cunku benim icin herseyi yapiyordu. Bir gun karsi gelmedi bana sadece cok sevdi. Geri bana donmesine deger mi bilmiyorum. Zaman gosterecek doner mi donmez mi. Ama donerse nasil olur onu da bilmiyorum. Allah buyuk diyorum sadece..

• anlatım bozuklugun var. şunu doğru düzgün sormayı denesen daha iyi cevap vereceğim

0|0
    0|0
    • sagol ama melankolikligim bu kadarına musade ediyor. Tesekkurler yine de...

• ben hep evlenip ayrılmaktansa simdiden bitsin olamayız biz senle filan diyordum beni her defasında ikna ediyordu hiç ayrılmayacaz ben senden vazgecemem asla diyordu simdi nereye gitti bende bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • bu mevzuları konuşabilecek kadar derin sevmedim,sevilmedim.

eksik mi kalmışım şanslımıymışım bilemedim.

0|0
    0|0
  • Bir yoksa peşinden giderim seviyorsam benim icin degerliyse geri kazanmak icin cabalarim ama olmuyorsa zorlamanin manasi da yok yasini tutarim artik

0|0
    0|0
  • eğer çok seviyorsam arkadaşımda olsa sevgilimde olsa haksızda olsam alttan alırım iki defa sans verir dur derim ama illada gitmek istiyorsa giden üçünsü asla olmaz geride dönse bile..

0|0
    0|0
  • Sormadım.

Ayrılık beterin beteridir..

1|0
    0|0
  • Sormadım sorarsam sürprizi kaçar:)

1|0
    0|0
  • Evet sordum.

0|0
    0|0
  • çünkü gittiğin gün artık benım için yoktur.. gidilebileck bir yer.. beni de götürmüşsündür... <3

0|0
    0|0
    • O kadar berbat bir durum ki, gidilebilecek tek yer, senin kalbinden en uzak yer. O zaman da goturulebilir mi? Gidebiliyorsa iç acıtan anılardan baska ne goturebilir ki yanında?

Bu arada 10 gun once sorulan soruyu nasıl fark ettin :D Cok mu canın sıkılıyordu :D

• aynen... gözüme çarptı işte... :)

• Öğretmen misin :)))

• evt sordum ve aldığım cevap..." geldi ama gitmeyeceğini biliyorum"

0|0
    0|0
    • Hiçkimse bu kadar emin olmamalı. Bence...

• tamam neyse by

• ok...

• Hayır sormadım sormam..

0|0
    0|0
  • eett bir gün gerçekten oöteki dünyaya gideğim hep aklıma geldi :D

0|0
    0|0
  • Gidene yol yakışır efenim ..

Sormadım , cevap vermek zorunda da kalmadım ..

0|0
    0|0
  • bir zamanlar başıma geldi... aynısını yaşamasını istiyorum!
    ve sanırım yaşıcak

0|0
    0|0
  • Hayır sormadım.

0|0
    0|0
    • Peki O'nun gideceği aklına geldi mi?

• bosver.. kendi meselelerimle kimseyi bogmak istemiyorum

isyanlardayım zaten

boşver...

• Boğulacagımı sanmıyorum. Cok zaman etrafımda bana uzanacak eller arayıp bulamadım ki o sebeple ne demek oldugunu gayet iyi bilirim.

Cok ozele girmeden anlatabilirsin. Bazn ucuncu bir goz hem yolunu bulmanda hem de yukunu hafifletmekte yardımcı olur...

• e hayat der geçerim

0|0
    0|0
  • Her şey biter, herkes gider, hepsi unutulur.

Bazen gitmek zorunda kalabilir insan, kim bilir belki başka yol yoktur ve en iyisi gitmektir. O yüzden gidene de kızmamak lazım, elbet geçerli bir gerekçesi vardır.

Hiç kimseye kalıcı gözüyle bakmam. Herkes misafirdir bende. Ben misafirperver olsam da bazen hoşnut olmayan olabilir ya da vakti olmayan...

Gelen hoş gelsin, gideni Allah kavuştursun. Döndüğünde farklı birini bulması, hiç kimseyi bulamamasından daha kötü olsa gerek.

1|1
    0|0
    • +1 Donmek gitmekten daha zor bence... Gitmek en kolayı, beklemek en zoru olsa gerek.

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç bişey sormadan giderim genelde, çünkü gidenler de bana bişey sormadan gitmişlerdi. oyunun kuralı böyleymiş demek

0|1
    0|0
  • evet sordum

0|0
    0|0
  • beni bırakmazsın diye düşündüm

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm...

0|0
    0|0
Yükleniyor...