Recep İvedik 4 ün vizyona gireceği günlerde nerede saklanmayı planlıyorsunuz ?

Malumunuz efenim yine Recep İvedik sahnede... Muhtemelen önümüzdeki 2 ay boyunca yolda ,sokakda,okulda,işyerinde bir çok Recep İvedik taklidiyle karşı karşıya kalacağız... Fragmana denk geldim reklam aralarında..Bu bölüm sonrasında ismi Taylan olanların oldukça zorluk çekeceklerini tahmin ediyorum...

Şener Şen ,Kemal Sunal filmleri ile büyümüş biri olarak bu yeni dönem komedi anlayışını ( bel altı ) hala tam olarak içime sindirebilmiş değilim..İlk 3 seride olduğu gibi 4. filmi de izlemeye niyetim yok... Yıllık izin bile almayı planlıyorum vizyona girdiği ilk 15 gün = )))

Sizin düşünceleriniz nedir efendim bu konuda ?

Konudışı Not : Dün akşam şerefsiz belaruslu Trabzonun bal gibi golünü yedi ya lan !

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiç bir zaman hababm sınıfını vb. geri getiremeyiz bugünlere. zaman ilerledikçe daha da ilginç komedi anlayışları çıkacak. diğer yandan recep ivedik (şahan)le bir dönem dalga geçildi diye bunu bugüne kadar uzatmanız ve abartmanız bana gerçekçi gelmiyor.

1|1
    0|0
    • Sadece küfüre ve argoya dayalı komedi anlayışı ile benim sorunum...

• Izleyen, izlemek isteyen onun gibi gülmeye çalışan kuzenlerime dayak atarak geçircem günlerimi artık :D

0|1
    0|0
  • sadfghj Muğla'da ki eve gitmeyi düşünüyorum ..

Kimse gelemez oraya *-*

Not'a istinaden ; Hakemlerin hepsi böyle yahu :/ Trabzon güzel oynadı yine de ..

Hayırlısı , Avni Aker'de neler olcak bakalım *-*

0|1
    0|1
    • Zaten Ukraynalı Belaruslu Rus ne kadar hakem varsa Türk düşmanı = ) Sebebi neyse artık = )alhdahdasjdas

• Konudışı notuna katılmaya geldim, gidiyorum. Ha bir de 5.

0|1
    0|0
  • Ouu <3 Vizyona girdi benim filmim, yarın hemen akıyorum.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Şu an sinemanın önündeki sıradan sesleniyorum 3 gündür buradayız cadırlarda yatıp kalkıyoruz bugün için biletimizi alacağız ilk seansa gideceğiz buradaki herkesin selamı var size böhühühühühüh

3|1
    0|0
  • Saklanıcak yerim de yok mk

Fabrika işçiler Recep hastası

Sabahları Recep muhabbeti çekicez artık

Bundan sonra sdfsdfsd yerine böhöhöhöy gelirse şaşırmasın kimse.

2|1
    0|0
  • SADASdas

Gitmeyin efendim gitmeyin.Siz gittikçe filmciler bu tarz komedinin dışına çıkmaya çalışmayacaklardır.

Şahan Gökbakarı kişilik olarakta sevmiyorum zaten.

1|1
    1|0
  • eski zamanlardaki komediyle şimdiyi karşılaştırmamak azım zaman değişti ,günülenecek seyler değişti ilginçleşti ,bel altı şakalara gülüyoruz işte ,hoşumuza gidiyor belki birinin bizim yapamadıgımızı yapması :)

0|1
    0|0
  • Sanırım sosyal medyadan ve tv den uzak dururum..Sevmedim, sevemiyorum...

İşte benim efsanem:))

link

0|1
    0|0
Yükleniyor...