Sorumu cevaplayan herkese +1 tesekkürler

geçen ay ayrıldığımız i seviglimle dün ünde sürekli karşılaştık ve cok baktı ben onun yüzüne bir kere bile bakmadım çünkü cok kızgnım ona neyse ertesi günüde ben ona baktım sürekli bu seferde o bana hic bakmadı mutlu gibi arkadaşlarıyla sohbet etti sadece iki kere göz göze gekdik ama dün ve bugün ne değiştiki dün bakan insan ertesi günü niye bakmaz?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• sen ona bakmadığın için gururu incinmiş olabilir kırılmış yani aynı tekniği oda senin üzerinde kullanmış geçicidir merak etmem

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kendini hint kumaşı sanma diye.. sen canın isteyince yüzüne bir kere bile bakma sonra o bana niye bana bakmadı! aferin çocuğa..

1|0
    0|0
  • Insan oglunun temel yapisi yani size ozgu seyler degil! Bir kivilcim bir adim lazim ! Yani sana baksa mutlu mu olacaksin ? hani cok kizgindin? O sebepten bu kivilcimi siz yaratamiyorsaniz ortak arkadaslariniz yaratsin kesin cozum! ;)

1|0
    0|0
  • içinizde halen sevgi kaldıysa ya da şöyle söyleyim sende kaldıysa git al karşına konuş, yoksa böyle birgün sen ona bakarsın sonra o sana bakar, acabaların hiç bitmez...ya sevv ya da ilgilenme...

1|0
    0|0
  • O baktı bu baktı ne farkeder. Bir şeyler olması isteniyorsa birinin konuşmaya başlaması lazım...

1|0
    0|0
  • demek kı zamanı ıyı kullanmak gerek ılk baktığında baksaydın bunları konuşuyor olmazdın

gunaydın

1|0
    0|0
    • haklısın simdi sansımı kaybettim mi sence artık dönmez mi bide beni görünce yolunu değiştirdi önümden geçmemek için :(

• bekle ve doğru hamleyı gerektıgı an yap her seyden bır sey çıkarma hayel dünyanı daralt

• senden yüz bulamamış cesareti kırılmış.

1|0
    0|0
  • sen artizlik yaparsan olcagı buydu çocuk

2|0
    0|0
  • Sana kızgın ve ama sensiz de yapamıyor oldugundan caresızlık ıcınde

1|0
    0|0
  • insanını ruh hali hergün değişir

1|0
    0|0
  • Senin ona bakmadığını fark ettiği için ertesi günde aynısını sana yapıo :D Nazlanıyor dielim :D

1|0
    0|0
    • evet bencede ama sence diğer günlerde aynı tavrını sürdürür mü yoksa yumuşar mı sence

• :D ertesi gün bakıcaktır :D o zaman snde bak aranızdaki buzlar erir :D ufak birde gülümse :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Gurur ola bilir. Sen bakmadin diye oda sinir olup bakmamis ola bilir. Ama ertesi gün sen baktiysan bugünde bakmaz bir ilgi olustu sende eğer oda seni senin ilgilendiğin gibi ilgileniyorsa

1|0
    0|0
  • ya bu bakma meselesi nedir ben anlamıyorum insansınız arkadaşım bakacağınıza konuşsanıza. soruların %90'ı bakmakla ilgili. o baktı ben bakmadım, bakıyo niye gelmiyo, ben bakıyorum o bakmıyo. konuşun konuşun yeter bakmalara takıldığınız.

1|0
    0|0
  • Senbakmadgin icin bakmamis olabilir. Yadailk baktiginda sen ona bakiyomusun veya onu gorunce ne tepki vgriceksin diyede bakmis olabilir ilk baktiginda senbakmadigin icin utanmis veya digerleriin yanidayine ayni durumadusmemek icin olabilir

1|0
    0|0
  • bakımlı ve bakımsız gun diye gunlere ayrılan 2 madde vardır..1. cisi o gun çokbakımlıydın ve dikkatını çektin.2. cisi bakımsızdın ve bakmadı..3. cüsü aaa neyse oyle yani bilmıyoruz 3. maddeyi

1|0
    0|0
  • o baktığında sen bakmamıssın ya ondan olabilir :)))

1|0
    0|0
Yükleniyor...