Fenerbahçe nin yaşadığı olayları galatasaray lılar yaşasa sizce ne olurdu?

bence taraftar arkasında durmaz dı küfür ederdi takıma ultraaslan desen birgün stada gelmezdi sizce?

Güncellemeler:
link evet ultraaslanlar haklılar stada gitmezlerdi ama bunları yapmaya giden çoktu her alisamiyen derbisinde atılanlar şikeden bahsediceklerine bir bunlara baksınlar :))))
burada kalkıp insanlar birbirlerinin cevabına şerefsiz gibi yorumlar yapıcaksa veya bir futbol için annelerimize laf söylencekse hiç tartışmayalım herkesin cevabına saygı duymamız gerektini öğrenmemiz gerek.cevapta annelerimize küfür eden insanlarında klavye başlarında bu tarz kelimelerin kullanmamasını öneririm.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Biz şerefsizliğin ve ahlaksızlığın arkasında duran bir camia değiliz kusura bakmayın size söyleyecek söz bulmak bile zor gelip bu tür şeylerin yanında bile Galatasaray'ın ismini yazıyorsunuz ya ne diyeyim

0|1
    0|1
  • saçma saçma konuşmayın . taraftarlar yani biz her zaman takımımızın arkasında oluruz. o soğuk günde herkesin işte olması gereken saatte bile gelip juventus maçında takımımızın arkasında olduk.sizse yenildiğniz anda çekip gidiyosunuz.fenerin bizi yendiği maçta geçen sene kadıköyde kutlama yaptık diye sahanızda çıldırdınız

0|0
    0|0
  • Şikenin arkasında durulmazdı evet

1|1
    0|6
  • galatasaray olarak şike yapmadığımız için bilemeyiz

0|3
    0|4
    • şike yapmadınızı söyledinize göre 1987 de yapılan şikeden habersizsiniz :)

Erkekler Ne Diyor 11

• İlk olarak emin olki ŞİKE nin arkasında urmazdık küme düşelim diye biz baskı yapardık kupayıda geri teslim ederdik aklanıp tertemiz çıkardık geri Başkanımız yaptıysa GS dn soğuma gibi bişe olmazdı tabiki gerekeni yapardık biz o başkanda 1 gün koltuğunda oturamazdı.

0|2
    0|4
    • biz şike yok demedik bir tek aziz yıldırımın ceza alması sinirlerimizi bozdu.

• Evet öyle ama takımın kötü gitmeiyle ya da iyi gitmeiyle alakalı bir urum değil sevgilini çocuğunu alıp izleyemezin orda maç stadın sahipleri vs vs çok derin konular falada açmaya gerek yok Arena ve beşiktaşında stadı yapıldıktan sonra şartlar eşit son 3 yılda en çok kombine satan GS ztn ediğim gibi şartlar şimdi eşitlendi ;)

• ayakta olen adam seni engelledimi :)

• link biz Galatasaray için canımızı veririz ama Galatasaray bunu hiç bilmesin bazıları gibi çıkıp demez Galatasaraylılar biz şunu yaptık bunu yaptık siz ne yaptınız diye

link belkide tarihimizin en kötü dönemini yaşıyorduk ama gelde bunu anlat taraftara onlar stadda Galatasaray diye bağırmaktan hiç bıkmaz

0|3
    0|5
    • Aynn öyle 8. olduğumuzda bile 35.000 kişiye oynuyouk.

• Bu sene gçen 2 sene ztn ful :) O Şike döneminde yeni yapıldığında stad 8. olmuştuk 35.000 kişiye oynuyoıdu 20.000 boş olduğu için boş gözükebilir araştırabilirsin istersen Stad boş kalmaz GS de :)

• Türk telekom arena ilk acıldığında ulaşım sorunu vardı bu zamanla düzelmeye basladı.Pazar günki maclarda 9 da mac biterdi stad ayrılana kadar 1 saat gecerdi.İstanbulda oturanlar gece11-12 de eve varırlardı.

• Normal olanı o değil mi? Ben şike yapan, ahlaksızlık yapan yönetimin neden arkasında durayım?

Ben oraya maç izlemeye gidiyorum, eğlenmek stres atmak istiyorum. Sonucu belli, manipüle edilmiş maça niye gideyim?

Evet takımımı seviyorum, ama kendi karakterimden ödün verip yanlışa doğru mu diyeyim? Veya görmezden mi geleyim?

3|3
    0|4
  • Neyi konusuyon sen ya ben ali samiyendeyken gs en kötü döneminde kompinem vardı.Çoğu maca gidemezdim o ayrı ama destek olmaya calısırdım.İstanbulda oturmuyorum.Sulu derbi diyosun ilk macdaki fb taraftarlı ne yaptı gsde geretsin kasını yardılar.Bütün çirkeflikleri yaptılar.Ali samiyendeki macda nasıl çirkeflik yapılır gordular sonuna kadarda haklıydılar.Yolladğın video ne süper final macındakini konusma sen link Bali kendinizi rezil etmeyin.Şampiyon olamayınca stadınızı yakmayı biliyosunuz ama.

0|2
    0|4
    • ayriyetten en alttaki yorum yapan arkadaşa siz şerefsizsiniz demişsin size hiç yakışmadı burada sizde fikrinizi söyliceksiniz bende burada anneme küfür edenler bile oldu hatta örnegi 3 cevap aşagıda insanların fikrine saygı duymalısınız kimsenin şerefine söz edilmesi söz konusu dildir.

• o cevabı veren kisiyle alakalı o onun görüşü siz kendi görüşünüzü zaten söylemişsiniz onun düşüncesinede saygı duymanız gerekir.

• Acaba şike lekesinden nasıl kurtulacaksınız çok merak ediyorum.Gene şike yaparsını boş durmak yok yola devam :D

1|3
    0|5
    • avni akerdede yapmıştık geçen sene 0-3 :))))

• bir insanı küçük görüp ezik gibi sözler kullanmak insanın karakteriyle alakalıdır zaten ben pek takmıyorum veya bir insanın anasını pazarlıyor tarzı kelimeler kullanması insanın annesinden ne derece terbiye aldını ve nasıl karaktersiz oldunu gösterir size hayırlı sabahlar.

• Ulan haysiyetsiz adam şampiyonluk gidince stadı yakmadınız mı? Gelmişsin burada fener propagandası yapıyorsun. Açtığın başlıktan belli ortamı germeye çalıştığın. Bu katagoride böyle konular açmanın kime ne yararı var?

1|3
    0|5
    • görüp gerildinize göre demekki doğru yoldayım :)))

• Fbli taraftar o akşamı polisi tehdit ediyormus.(Burda allahda benim kanunda diyormus)

• taraftarları arkasında durmazdı

0|4
    1|4
  • stadı kuşlar için yaparlardı.

0|0
    0|0
  • onlara taraftarmı diyorsun sen galatasarayın taraftarları iyi gün içindir kötü günde küfür etmektir

0|4
    1|4
  • Hala şike diyenler var ya günümüzde neler oluyor şike olduğuna mı inanıyosunuz :)

0|5
    0|5
  • Evet yapmazlardı. Çünkü galatasaraylılar şikeyi asla kabul etmez, bunu yapan Galatasaray olsa bile. Bu şerefle ilgili bir konu.

4|3
    0|7
    • gizli arkadaşım ben senin fikrine saygı duyuyorum senin şerefine söz etmesi kimsenin söz konusu dildir.

• Pardon burada sözü kullanan yorumu yapan şerefle alakası ben sadece olanları soyledim.Kendi yorum yaparken bir düşünsün öyle yorum yapsın.

Yükleniyor...