İkizler kadını hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben tam bir ikizler kadınıyım tüm özelliklerini taşıyorum neredeyse.Ama çevremdeki erkekler ikizler kadınını duyunca illallah diyorlar.Hepsinin geçmişinde bir kuyruk acısı var sanırım.

Peki neden böyle düşünüyorlar?Bir ikizler kadınıyla birliktelik yaşayanlar onun hangi huyunu sevmiyordunuzda size illallah dedirtti?Yada dedirtti mi?

İkizler kadını hakkında ne düşünüyorsunuz?Sizce nasıl bir karakterleri var nasıl bir izlenim uyandırıyorlar?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• iyidir hoştur özverili birazda kafa sı karışıktır kendi içinde çatışır ve bazende bir anı bir anını tutmaz..

0|0
    0|0
  • Ne istediğini bilmeyen bir burç

0|0
    0|0
  • bende anlamıyom hacı ... kendi halimde biriyim oysa :)

0|0
    0|0
  • ikizler iyidir ya

0|0
    0|0
  • ikizler kadını erkeğide tam eğlenilecek tiplerdir evlenılecek değil bende ikizlerim bunu inkar edemem

0|0
    0|0
    • Her ikizler kadını aynı değil bil.İkizler bucu dengesizdir.Verecek gibi olup çoğunlukla vermez.Onlara eğlenilecek kadın diyemezsin.Sevgilimin beni öpmesine bile izin vermiyorum.Diğer anlamda düşünecek olursak ikizler kadını beceriklidir.Huysuz aksi sorunlu bir tiptir kabul ama elinden her iş gelir.

• hop hop hop sakin ol :) ikizler her önüne gelene verir anlamını nerden cıkardın anlmadım benım dedıgım ıkızler neşelidir ortam onun etrafında döner ama ne var ki dengesiziz işte yapcak bişey yok :)

• Eğlenilecek kadın deyince insanın aklına ilk o geliyor :S Evet dengesiziz kabul ediyorum :S

• 3. Lerini arıyorlar adadffgg

0|0
    0|1
  • Dengesiz ve kararsız oluyorlar. Hiçbir zaman net bir kararları olmuyor. Karar verseler dahi kararları hemen değişebiliyor.

1|0
    0|0
    • Evet öyle ama bu bir erkeğe illallah dedirtebilecek bir neden mi?

Kızlar Ne Diyor 2

• İkizler burcuyum ben de kendim hakkın da pek iyi şeyler söyleyemiyeceğim. Şikayet var.

0|0
    0|0
    • Bende de olumsuz yönler olumlulardan fazla sanırım o.o

• Anlıyorum. Herşey gönlünce olur umarım iyi geceler tatlı rüyalar.

• ikizler kızı ^^

• Dengesiz ve çok değişkenler

0|0
    0|0
    • Bu sevmemek için bir neden değil ama?

• Aynen öylee ^^

• Benim yükselen ikizler. Azda olsa özelliklerini almışım :)

Yükleniyor...