Kendinizi gerizekalı gibi hissettiğiniz anlar oluyor mu?

Bazen bir ortama giriyorum ve gerçekten o muhabbete girmek için ne anlatacağımı bilmiyorum. resmi işlerde de hiç bir şey anlamıyorum, adam anlatıyor anlatıyor gene bakıyorum suratına... beynim sanki donuyor bazen sonra istediğim şeyleri anlatamıyorum da bazen... neden böyle oluyor arkadaşlar? aşamıyorum ben bunu ya... kitap okuyorum bazen oku oku aynı cümleyi anlamıyorum. dışarıdan artık korkmaya başladım aklımın durduğu anlar oluyor sanki sağır oluyorum sakarlığım tutuyor bazen de tuhafım ya çok garip ne var bende:(

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Geri zekalı hissetmedim sadece insanların çok malca davrandıklarını düşündüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• genelde tam tersi olur.ukalayım evet :(((

0|0
    0|0
  • gerizekalı degilsen ki degilsin bence özgüven eksikliginden kaynaklıdır

0|0
    0|0
  • Babam hep derdiki dinlemeden konuşma sabırsızsın büyük ihtimal tavsiyem tesbih çek sabrını sına :)

0|0
    0|0
    • evet sabırsızım ama hala bağlantı kuramadım? (:

• sen adamı öldürürsün ya:D

• Ben yaşatmayı tercih ediyorum daha çok Ölmeye mehilli olan sensin :D

• tanıdığım bütün kızlar ve erkeklerin de %80 i böyle üzülme yani

0|1
    0|0
  • evet tam şuanda

0|0
    0|0
  • kitap okumalısın

0|0
    0|0
    • okuduğumu anlamıyorum demiştimmm

• Bilemedim o zaman kusura bakma. Ama bence anahtar kelimen kabullenememek. Sen bilirsin yine.

• sağ ol...

Kızlar Ne Diyor 5

• disleksi olabilir misin? :)

bir araştır bakalım..

0|0
    0|0
    • öğrenme bozukluğu mu? daha önce araştırmıştım var olduğunu düşünüyorum...

• bunun tedavisi yok mu? okul hayatım boyunca da sıkıntı çektim. bu yıl da okulum bitiyor iş bulsam bile çok korkuyorum özgüvenim gitti aileme de anlatamıyorum dalgaya alıyorlar inanmıyorlar bana

• :/ ailen açısından ne yapabilirsin bilemiyıorum amaben olaya disleksi diye yaklaştım halbuki özgül öğrenme güçlüğünün birkaç şekli ve derecesi var doktorlara göre hafif ya da orta olabilir, biz kardeşimi daha önce bir dernekte teste tabi tuttuklarında disleksi sandık, sonra doktor kontrol etti ve hayır disleksi değil dikkat eksikliği var dedi ve ilaç başlattı, dikkatini toplayabilmesi içindi ilaçlar kardeşimde işe yaramadı ama bu ilaçları kullanan doktorlar bile varmış konsantre olabilmek için

• genelde insanların gerizekalı olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0
  • olmaz mı:(

0|0
    0|0
  • Hayır öyle hisettiğim olmuyor

0|0
    0|0
  • beni anlattın :)

0|0
    0|0