Sınavda kopya ile anınız var mı:))

Yarın sınavım var çalıştım ama rahat 50 sayfa yazı var :D içinden 10 soru cıkacak çalıştım ayrıyetten kucuk kucuk kopya kagıtlarıda hazırladım :D Hoca biraz tilki bayan hoca sınıf büyük ihitmal 10 kişi olacak. Siz hiç böyle imkansız hocaların dersinde kopya çekebildinizmi anınız var mıyani :)) Çektiyseniz nasıl yaptınız

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok kopya çektim, üniversitede bile, ama hiç yakalanmadım. Kopya verdiklerim yakalanıyordu genelde, beceriksizler.

Bir anım var ki hala hatırladıkça güleriz arkadaşla. Sizin gibi ufacık kopya kağıtları hazırlamıştım, el yazım inci gibidir ve okunaklıdır. Her sorunun cevabını kolayca bulup yazıyordum, sonra da sıra arkadaşımın eteğine atıyordum. O da orada biriktirmiş, halbuki ben ona söyledim 'İşinin bittiği kağıdı çantana at da yakalanma!' diye. Tabii etek, kağıt dolunca hoca da sıraların arasında gezerken fark etti bunu ve yakaladı, bastı sıfırı. Beni de ele vermemişti sağ olsun.

Bir de kopya kağıtlarını uçak yapıp gönderirdim uzak sıralara, bir keresinde uçağı havada görmüştü hoca, ama benim gönderdiğimi anlamadı. Uçağı yakalayan kişiye sıfır vermişti yine. Çok fena şanslıydım yahu. Hiç yakalanmazdım.

Ayrıca kopya çektiğim tek ders Tarih ve türevleriydi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• en ımkansız hocanın dersınde bıle cekerdım benden hiç şüphelenmezlerdi çünkü hep hocalara o imajı verirdim 100 aldıgımda benı tahtaya cıkarıp överdı bı hoca ama baskası alsa kopyamı cektı dıye denetlerdi :))

0|1
    0|0
  • Ben değilde arkadaş çekerdi :) Teline yazardı valla

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sınıfın en iyi kopya çekeniydim. Hocalar kopya çektiğimi bilirdi ama yakalayamadıkları için sorun olmazdı benim için. Hele ki bir sınavda hoca kafayı taktı bana 40 dakika boyunca gözü bendeydi ona rağmen kopyamı çektim. Arkadaşlarımın bari bu derste kopya çekme ( beden , resim , din :) dedikleride olmuştur hani. 4 sene boyunca hiç bir derse çalışmadım kesintisiz bütün sınavlarda kopya çektim. Ulan ne güzel günlerdi be. Sınavlarımız ortak olurdu yanımdaki lise 1 li gaza gelip yakalanmıştı :)

0|1
    0|0
    • sanada anılarını depreştirdim işte :))

• Kopyanızı çekin gençler. Bu eğitim sistemine inat çekin Bu arada kopya çekerken değil ama derste kopya hazırlarken yakalandım 2 kere. Bide yüzsüz gibi hocaya yalvardım geri verin hocam diye :D çöpe attı neyse ki yırtmadan geri alabildim :)

• ben her sınavda kopya çekmişimdir, bir kere kendini beğenmiş bir hoca geldi ve dediki '' sol elindeki kopyayı ver '' ben de blöf yapmıştım, sadece peçeteydi, baktı ve morardı gitti bütün sınavda bakamadı bana, bende bütün sınav kopya çektim 100 aldım :D

0|1
    0|0
  • Ya bizim okulda 6 ay uzaklastiriyolar bende korkuyom cekmeye sadece hesapmakinasinin arkasina yaziyom :)

0|1
    0|0
  • orta okulda uc kutusunun üstüne kagıt yapıstırmstım , sorada hayatım boyunca cekmedim la :)

0|1
    0|0
    • Sınıfın en iyi kopya çekeniydim. Hocalar kopya çektiğimi bilirdi ama yakalayamadıkları için sorun olmazdı benim için. Hele ki bir sınavda hoca kafayı taktı bana 40 dakika boyunca gözü bendeydi ona rağmen kopyamı çektim. Arkadaşlarımın bari bu derste kopya çekme ( beden , resim , din :) dedikleride olmuştur hani. 4 sene boyunca hiç bir derse çalışmadım kesintisiz bütün sınavlarda kopya çektim. Ulan ne güzel günlerdi be. Sınavlarımız ortak olurdu yanımdaki lise 1 li gaza gelip yakalanmıştı :)

• affet usta senin duvara yazdım yanlışlıkla :D

• önemli degil kardesim canın sagolsun

Yükleniyor...