Çenemi tutmasını bilmediğimden böyle oldu

selam arkadaslar

Bugün is çıkışı arabaya benzin almak için benzinlige uğradım. Neyseki benzini doldurdum içeri ödemeye gittim. Oradan canım çelti diye çikolataları doldurdum.

Kasada çalışan bayan cocuklara çikolataları doldurmussunuz dedi. Bende cocuk yok ben kendim hala cocuğum dedim gulustuk.

Arkasına birde lotto oynatın dedim Loto'nu doldurdum bayana uzattım.

Bayan milyonları alırsın insallah dedi alırsan yemek borcun olsun dedi.

Bende bir anda kimseye borçlu kalmak istemem lottonun çıkmasını beklersek açlıktan ölürüz Cumartesi yemeğimizi yiyelim demiş bulundum.

Olur beni bu saatte şuradan al diyince birsey diyemedim

Isin ilginç yani bayan benim ilgimi çeken birşeyde değil ve ben gevezeligimin yüzüne şimdi istemediğim biriyle randuvulastim.

Ben bu bayanı kırmadan nasıl bu işi nasıl düzeltirim.

Mümkünse tabiki incitmeden kırmadan olsun. Nasıl birsey söylim. Yemeğe cikincami incelenmiş soylesem?

Fikirlerinizi esirgemeyin

S & S

Güncellemeler:
Evet arkadaslar sonucuda yazmayı ihmal etmeyeyim. Gittim bayanı aldım ve yemeğe çıktık. Gece 2 ye kadar sohbet üzerine sohbet gayet iyi gecti. Eve bırakırken bana çığ guzel bir gün geçirdiği için teşekkür etti bende cok guzel bir sohbet ve iyi bir arkadas dost kazandığımı söyledim ve bende sana katılıyorum dedi. Böylelikle işi tatlıya bağlamış olduk. Giderkende hatta birgun zamanın olursa birdaha gideriz yemeğe ama busefer hesabı ben öderim yoksa yemek falan yok dedi.bende sadece bakariz dedim

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• bence yemege git normal sıradan bir arkadaş gibi yoksa ayıp edersin bana göre

0|0
    0|0
    • Haklisin ayıp etmekte bize yakışmaz. Çıkayım iki sohbet ederiz normal sıradan arkadas gibi

Kızlar Ne Diyor 3

• Yazini okurken romantik komedi filminden bir sahne gibi gozumun onune getirdim.

Numarasini aldin mi bayanin? Aslina bakarsan bunun bir bahanesi yok her turlu kirilir reddedersen.Ama belki bir bahane uydurabilirsin acil bir toplanti.Yada saglik durumunla ilgili bisey.

0|0
    0|0
  • neden endişeleniosn telno nu biliomuki

0|0
    0|0
    • Kırmak istemediği için endişeleniyor, bence iyide yapıyor.Empati yapabilen bir vatandaş bulmak zor.

• bidaha oraya ugrama unutur gider :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben senin yerinde olsam yemege cıkardım boşver ya cık işde :) takma kafana :)

0|0
    0|0
    • Ya şimdi çıkmasına çıkayım ama bayan ilgimi cekmiyorki. Ismini bile bilmiyorumki

• yemekde olaylar gelişir tanışırsınız adınızı ögrenirsiniz tamam ilgini cekmiyor olabilir ama söz verdin tut sözünü

Yükleniyor...