Gs- Chelsea macı skorlarını alalım :)

Evet kızlar soruyor uyelerı bıraz asktan ayrılıktan uzaklasmaya ne dersınız? Sampıyonlar lıgı temsılcımız gs nın 26 subattakı macı hakkında beyın cımnastıgı yapmaya ne dersiniz?

İddayı baslatalım gs- chelsea macının sonucu ne olur sizce? Skoru dogru bılene en ıyı cevap ödülü ... Son katılım:26 subat saat 17.00 mesai bıtımınde iddalarımızda kapanmıs olacak...

Güncellemeler:
ya bu ne bıcım zıhnıyet orda turkıyeyı temsıl eden bır takım var o gun bır cok fbli bjk'li trabzon sporlu tek bır yurek cımboma destek olacak kadar yureklıyken kötü yorum yapanları anlamıyorum. Biz fb nin trabzonun bjk' nın her türk takmının yabancı maclarında sızın yaptıklarınızı yapmadık kendı lıgınde bunu yapabılırsın sonucta kendı lıgınde hepsı turk takımı sen gibi düşünenler Avrupada bır Türk takımının küçük düşmesinden nasıl gurur duyar anlamıyorum.Lütfen bunu hakaret boyutunda algılamayn
Aslında dort kısı bıldı sayılır bence bu macın skoru 2-1 di. Gecersız sayılan golu vermelıydıler ama karsımızdakı rakıp işin her türlü hilesini ögrendıgınden oyuna geldık neyse önümüzdeki maclara bakıcaz artık ...

0|0
6|29

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Galatasaray 2- Chelsea 0.

1|0
    0|0
  • 2-1 Galatasaray ım alır

1|0
    0|0
  • adam gibi oynıcak gs yenicek ben bir fenerli olarak inanıyorsam herkes inanıcak :)

2|3
    0|0
    • tebrıkler ezelı rakıptende olsan o gun kalbın bızımle oldugu ıcın tesekkurler :)

• ben fıkırlerını duzgun bı uslupta söleyenlerın hıcbırıne yanlıs bıse demedım fanatık gslı oldugum halde chelsea yener dıyenlere bıle artı 1 verdım yorumlarına sagı duydugum ıcın ama kımse belaltı ya da saygısızca yorum yapamaz benım sorularıma ben adap cercevesınde yapıyorsam herkeste öyle olsun bı zahmet

• evet haklısın.

• Galatasaray günündeyse yener.

1|0
    0|0
  • gerçekçi olmak gerekirse real madridin 2 maçta 10 attıgı galatasaraya chelsea en az 2 maçta 5-6 atar hemde rahatlıkla...gs sahasında 3-0 kaybeder deplasmandada 2-0 kaybeder...chelsea galatasarayın geçen sene zorla eledıgı schalkeyi bile dağıtan takım..aradaki kalıte farkı malum...bence türk olmak vs bunlar gs yencek dedirtmez..spor bu kim iyise o yener..chelsea ezer geçer..fenerliyim.fenerle yapsa feneride dagıtır gercekcı olmak lazım

1|0
    0|1
    • ben gercekcı olmayan yorum ıstemedımkı zorla gs yenıcek deyınde demedm kımseye ama inşallah yenılır yok bılmem kımle oynuyosanız rakıp takımın bayragını sallarımlar falan yakısan sözler degıl ben bunu ıfade etmek ıstedım arkadasım bende biliyrum yenılmesı zor bır takım ama gs yıde bu kadar kucumsememek lazım. Chelsea 3 degil 10 tane de atsa takımımın kırlı formasını hıcbıseye degısmem gene o benım gözümde BİR AVRUPA FATIHIDIR...

• yorumunu böle duzgun bı sekılde dıle getren herkese saygım sonsuzdur yeterkı ınsana yakısır uslupla dıle getrılsın sanada saygı duyarım dusuncenden öturu

• tabiki kardes..ben gs tutanlarada gs yede saygi duyari sonucta tercih meselesi..bize bisi kazandirmiyorki...ben fenerliyim gs yi sevmem...gslilerde bizim takimi sevmez..ama sonucta insaniz birbirimizi severiz insan. olarak bu baska bisi...bak ilk yorumumda fbde yenemez dedim cunku gercekci olmak gerek...rakibin bir oyuncusu bize gelse herkes heycan yapar..yani oyle bir rakiple yapacaksiniz.basel zorladi adamlari ama grup ayri eleme ayri..fatih terimsiz gs korkutucu degil

• 1-0 cimbom alır

1|0
    0|0
  • 2-1 Galatasaray alır maçı

1|0
    0|0
  • 3-2 Galatasarayın o maç

1|0
    0|0
  • Ben tahmin yapmayım ne zaman yapsam tersi cıkıyor :)

1|1
    0|0
  • 2-0 Galatasaray içimden geçen. Ama objektif yorumum 3-0 chelsea

1|0
    0|0
  • Tahmin yüretmek istemiyorum tersi cıkıyor 10-0. chelse alır belki tersi cıkar :)

1|0
    0|0
  • Galatasaray 2-1 alir bence

1|0
    0|0
  • 2 0 olsun bizim olsun.

1|0
    0|0
  • GS 0-2 CHL ya da GS 1- 3 CHL herşey Gs nin defansına bağlıdır.

1|0
    0|1
  • arena dayim o macta alirz baska yolu yok 2 0

1|0
    0|0
    • Yok, ben sizin takıma herseferinde

• Yok, ben sizin takıma her seferinde koyan takımın bayrağından başka bayrak açmak. Yazmaya gerek yok sen çok iyi bilirsin bizi...

• anket açsaydın iyiydi şimdi unutulur gider bu soru çok kişide yazmaz

1|0
    0|2
  • chelsa 6 gs-0

1|0
    0|2
    • sen kesın fb lısın :) senın bıze yaptıgını ben sana yapmıcam +1 i veriyorum sana

• galatasaray alır ama neyi bilemiyorum

0|0
    1|2
  • 2-1 tutarsa bir öpücük alırım.

0|0
    1|0
  • Galatasaray'a, Chelsea karşısında başarısızlıklar dilerim...

0|1
    1|3
  • demba ba gol atar secdeye yatar

0|0
    0|0
  • bence fener finale kalır ^^

0|0
    0|0
  • Gs 0 Chesea 7

0|0
    0|0
  • 3-0 chelsea alır

0|0
    0|0
  • 2-1 :))...

0|0
    0|0
  • Gs 1 - 4 Chelsea

0|0
    0|1
  • 3-0

0|0
    0|0
  • Galatasaray 1-3 chelsea hazırla ödülümü

1|0
    0|1
    • ya tutmassa sen de hazırlıycanmı ÖZÜRÜNÜ ;)

• Olsun önümüzdeki maça artık :)

Şaka şaka hayırlısı olsun ;)

Kızlar Ne Diyor 6

• 2-1 Aslanlar sahaya çıkıp alacak maçı Beşiktaş'ı devirdikten sonra çok moralli olacağız Chelsea bombalanmaya hazır olsun ağlayacaklar

1|0
    0|0
  • bu maç arenada alırız

1|0
    0|0
  • 2-1 galatasaray alır kanki

1|0
    0|0
  • 3-1 chelsea yener belki ikinci yari 1 gol daha atar gs 3-2 olur

1|0
    0|0
  • ya 1/1 ya da 2/1 biter o maç. drogba gol atmak için yırtınacak.ayrıca snijderde mourinhoya gösteri yapmak için çıldıracak :D

0|0
    0|0
  • gs real madride 3 gol atmış chelsea yi mi yenemicek kendi sahasında en az 2 gol atarız

1|0
    0|0
Yükleniyor...