Başıma daha ne çoraplar örecek acaba bu aşk ?

Uzun zamandır peşindeyim ve duygularımı öğrendikten sonra dalga geçti benimle kişiliksiz davrandı. Kedinin fare ile oynaması gibi oynadı. Başkalarının yanında tepki veremeceğim şekilde laf attı ortaya. Kendine kısacası şahit aradı ''AA BAK BU KIZ BANA ASILIYOR''Kısacası artık tak dedi canıma. Sonunda yine bugün lafı attı ortaya Bende 'SUS' diyerek cevap vermek zorunda kaldım.Sonrası ona ne kadar kişiliğinden şüphe ettiğimi milletin yanında böyle bir şeyi afişe etmemesini başında yapacağın şeyi sonradan neden yaptığını söyledim ama oda Ben sana zamanında aşkımın karşılığının olmadığını söyledim. Başka birşeye gerek var mı ? Asıl sen afiş ediyorsun millete. dedi Aradan zaman geçti ben güldüm ama Oda Fatma senden korktum ben diye cevap verdi.

Güncellemeler:
Neden korkmuş olabilir ? Bundan sonra neler gelecek başıma ? Artık sıkıldım bende bu mevzudan. Olmuyorsa olmuyordur bu ne ya ?
Harbiden ya birisi de çıkıp desin ki bundan sonra ne olacak Neden korkmuş olabilir ?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Aynen olmuyosa olmuyodur sen neden onun sana boyle davranmasina musade ediyosun.

Ben olsam afise olmaktan korkmam herkesi toplarim anlatirim ben ona duygularimi actim o dalga gecti okadar serefsiz biri diye.Rezil olsun kucuk dussun senin hissini anlasin.

1|0
    0|0
    • Sende resmi dairede çalışsan gerçekten kaybedeceğin tek bir kişi olsa korkardın.

• Haaa ozaman is degisir tabi.Neden korkmustur bana gore eskiden senden hoslanmis reddedilme korkusu yasamis sen ona gelincede burnu kalkmis korku degil bu.Koekmasi icin bir sebep yok ortada.Sen isine bak muattap oma basja yapabilicen bisey yok.

• Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

• fatma boşa laf atma 2 kuruş etmeyen adamlarla ömürler geçmesin

1|0
    0|0
Yükleniyor...